miristanbul

New Member
www.miristanbul.com
miristanbul
miristanbul kuaför mobilyaları profesyonel kuaför ekipmanları ve kozmetik ürünleri ile hizmet vermektedir. Yerli ve ithal seçkin markaların satışının yanı sıra, üretimini yaptığı ürünler ile sektörde lider firma haline gelmiştir.

Dünyanın 50 ülkesine ihracat yapmaktadır kalitesi, lojistik organizasyonu ve satış sonrası destek konularındaki detay anlayışıyla, müşteri memnuniyetinde sağladığı başarı sayesinde kısa zamanda geniş bir kitleye hitap etmiştir.

Üretiminde ve ithal ettiği ürünlerde kalite ve tasarımı ön planda tutarak sektöre yön veren bir firma olmuştur

Her zevke ve bütçeye uygun, hem Berber Salon Ekipmanları, Berber Salon Demirbaşları hem de Kuaför Salon Ekipmanları, Kuaför Salon Demirbaşları seçeneklerimizle Miristanbul Kozmetik olarak yanınızdayız
ürün katagori guruplarımız
berber koltukları
berber tezgahları
kuaför koltukları
kuaför tezgahları
makyaj koltukları
yıkama setleri
banko resepsion stand
kuaför berber bekleme koltuğu
ağda yatakları
manikür pedikür spa
havluluk ve dolap
çocuk gurubu çocuk tezgahı
labaratuvar
sehpa ve separatör
masaj koltukları
diğer yardımcı ürünler
HAKKIMIZDA
iletişim
sıkça sorulan sorular
necdet dursun
ahmet soylugan
1774177517761777177817791780178117821783
barber shop tezgah

Mir İstanbul
Miristanbul Kozmetik, Türkiye’deki kuaför mobilyası ve berber tezgahları üreticileri arasında önde gelen firmalardan biridir.

Üretiminde ve ithal ettiği ürünlerde kalite ve estetiği ön planda tutan Miristanbul Kozmetik, isteğe bağlı tasarımlar ve alternatif ürün yelpazesi ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat gerçekleştiren Miristanbul Kozmetik, kurduğu lojistik altyapı ile müşterilerine satıştan sonra da desteğini sürdürmektedir.
www.miristanbul.com
miristanbulkozmetik@gmail.com
Kod:
berber koltukları
Kod:
ağda etejeri
Ağda Yatağı
banko
berber koltukları
Berber Tezgahı
Havluluk ve Dolap
Kuaför Tezgahı
laboratuvar
manikür aracı
Manikür Masası
Manikür ve Pedikür
pedikür spa
pedikür taburesi
Sehpa ve Seperatör
Servis ve Boya Ekipmanları
Vestiyer Dolap
Çocuk Grubu
Çocuk Tezgahı
çocuk koltuğu
miristanbul
mir istanbul
1775177417761777177817791780178117821783
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst