Kur-anı Kerim

osman75

Active Member
Kur-anı Kerim Müslümanların kutsal kitabı olmakla birlikte hayat nizamlarının ne şekilde yürütülmesi gerektiği ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı bir anayasa kitabıdır. Bu nedenle Müslümanlar merak ettikleri tüm soruların cevaplarını kur-anda ararlar. Sitemiz ıquran TV de bilinmesi gereken tüm yönleriyle ele aldığı kitabımız hakkında daha net bilgilere ulaşmanız için işlerinizi kolaylaştırıyor. Tefsir ve meal konusunun yanı sıra Kur-an Kıraatlerinde en iyi bilinen dünya şampiyonlarının seslerini sizlere dinletiyor. Mesela bir Abdussamed’i dinlerken kendinden geçmemek mümkün değildir. Ya da ağlayan Kabe imamını dinlerken mest olmamak. Tüm bunları bulabileceğiniz iquran TV sitemizi inceleyerek öğrenmek istediğiniz her bilgiye çok daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Sitemizin güncellenen videolarını izlerken öğrenmek istediklerinizi daha kolay şekilde öğrenirken, dinimizle alakalı merak ettiğiniz soruların cevaplarını da bulabileceksiniz. iquran TV ile zamanınızı değerlendirirken öğrenmeni de keyfini yaşayacaksınız. Yeni karilerin sesleri, asra damgasını vurmuş hafızların seslerini ve daha fazlasını sitemizden bulabilirsiniz. Dilediğiniz zaman sitemizi inceleyerek merak ettiklerinize cevap bulabilirsiniz.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst