Lazer epilasyon

b.a.f.

New Member
Kadınsı güzelliğin , kabul görmeyen tüylerle beraber olması olası değildir . Hepimizin aradığı çocuk cildi buna benzer pürüzsüz bir ten için olmazsa olmaz kural , tüylerin bir ek olarak geride dönmemek üzere yok edilmesidir.

Genetik nedenler , geçirilen hastalıklar , kullanılan ilaçlar ve benzeri birçok nedenden dolayı , surat ve bedende tüylenme sorunu sık karşımıza çıkmaktadır . ıstenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok eskilerden beri ayrı yöntemler kullanılmakla beraber , günümüzde Lazer epilasyon en birçok seçim edilen yöntemdir.

Kısaca göz çukuru haricinde tüm bedende sağlam bir şekilde lazer epilasyon uygulanabilir.

Lazer epilasyon gününüzden 14 gün bir önce deniz kenarı güneşlenmelerinden ve solaryuma girme isteklerinizden vazgeçmeniz gerekir. Lazer epilasyon yapılacak kalan tüylerinize kesinlikle sarartıcı kimyasallar uygulamamanız gerekir.

Lazer epilasyon saatinizden asgari 1 saat bir önce makyajınızı temizlemiş ve yüzünüzde nemlendirici krem de dâhil olmak üzere hiçbir kimyasal madde kalmamasını sağlamalısınız.

Son 6 ay içerisinde kullanmakta olduğunuz ilaçların adını lazer epilasyon uygulamasını yapacak kalan doktorunuza kesinlikle bildirin . Zira bir takım roaccutane ilacını bitiş 6 ay içerisinde kullanmış iseniz lazer epilasyon yaptırmamanız gerekir.

Bacak , kol , koltukaltı , bikini bölgesi , genital bölge , göbek ve surat bölgesine lazer epilasyon uygulamalarını yaptırabilirsiniz.

Lazer epilasyon bütün vücuda uygulanabilir. Bir uygulanmayan koltuk göz bölgesidir. Kaş ortasına uygulanabilir. Kaşları şekillendirmek amaçlı lazer epilasyon yapılmamaktadır. Lazer epilasyon uygulaması sırasında gözleri koruma amaçlı gözlükler takılmalıdır. Burun içi kıllar amaçlı lazer epilasyon uygulamıyoruz. Lazer epilasyon bütün beden amaçlı bir sensta uygulanabilir. Bu uygulama çabuk ve pratiktir.-bütün bedende benzer lazeri kullanmıyoruz. Bir Takım beden bölgelerinde alexandrite lazer, bir takım bölgelerde diode lazer tercih edebiliyoruz. Diode lazeri bütün vücuda uygulamakta sakınca yoktur. Alexandrite lazeri ise bir takım beden bölgelerinde önermiyoruz. Ek Olarak koyu tenlilerde diode lazer uygulamasını önermekteyiz. Uygulama yapılabilecek merkezler sağlıklı kuruluşlarıyla sınırlanmıştır. Bu sebeple doktorların yönettiği merkezlerde lazer epilasyon yaptırmalısınız. Lazer epilasyon beden bölgelerinde genel itibariyle 6 seans tatbik edilen bir yöntemdir. Kullanılan lazer tipinden yapılacak doza civarında birden çok parametre başarıyı etkiler. Bu sebeple prof merkezler dışındaki merkezlerde epilasyon yaptırmayınız.

Tüm beden bitene civarında lazer epilasyon fiyatı bildiren ve reklam verici kuruluşlar vardır. Bunların çoğu yaptıkları işin bilincinde olmayan merkezlerdir. Bitene civarında lazer epilasyon diye bir birşey olamaz. Bunun sebebi dosdoğru yapılmış olan bir epilasyon uygulamasıyla aşağı yukarı 6 seansta aslında netice alınmasıdır. Sınırsız lazer epilasyon uygulamasının bir yararı yoktur. 10 seans aktif dozlarla lazer epilasyon uygulandığı takdirde dilediğiniz netice alınamamışsa ek olarak çok bir netice almak olanaksızdır. Yapılmış Olan sınırsız uygulamanın sizlere yararı yoktur. Lazer epilasyon ile sıfır kılsızlık sahip olmak mümkün değildir. Bunun Için yakın neticeler elde edilebilir. Ancak bireysel farklar her an olabilir. ılerleyen seanslarda az miktarda olan ince kıl lazerden etkilenmeyebilir. Bu tüylere lazer epilasyon gerçekleştirmenin bir mantığı ve faydası yoktur. Hatta sınırsız lazer epilasyon uygulaması finans mantığına da aykırıdır. Birden Çok kişiye sınırsız paket satıp kapanan merkezler ve mağdur olan müşterileri görmek bizi üzmektedir. Bu sebeple lazer epilasyon fiyatları ya da kampanyalarından ek olarak önemlisi gideceğiniz merkezin kalitesidir. Vaat edilen işlemleri gerçekleştirebileceğine inandığınız merkezleri tercih etmelisiniz. Güvenilir birden çok orta de 6 seanslık paket alımlarında indirimler yapmaktadır. Bizim uyguladığımız paket fiyatları amaçlı lütfen bize e-posta yollayınız. Bütün beden lazer amaçlı seans ve paket fiyatlarını sizlere bildirelim.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst