Led Televizyon Tavsiyesi Panasonic 42″ 150Hz Televizyon kampanyası 1199 TL

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Bimeksten harika bir fırsat. Televizyon almak isteyenler için muhteşem Panasonic kalitesiyle 42″ 106 ekran Led televiyon 1199 TL fiyatla satışta. Piyasada 1500 TL fiyatlarla satılan televiyon özellikleri ile göz dolduruyor. Full hd çözünürlük ve 150Hz teknik özelliklere sahip televizyon kalitesi ve uygun fiyatıyla kaçırılmaması gereken bir televizyon.

Teknik özelliklere baktığımızda

Ekran Boyutu 106 cm (42″)
Ekran Türü LED
Çözünürlük Formatı Full HD
Kasa Tipi Slim
Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1080 px
Renk Parlak Siyah
Kontrast Oranı Brilliant Contrast
Hz 150 Hz
3D Hayır/Yok
DLNA Evet/Var
Giriş & Çıkış (Yan) AV, HDMI, USB Movie
Giriş & Çıkış (Arka) AV, Component, Ethernet, HDMI (3 adet), Kompozit, Scart, Usb, Vga (pc)
Görüntü Teknolojisi Viera
Parlaklık 400
Ekran Formatı 16 : 9
Tarama Yöntemi 1080p

Ürünü aşağıdaki linkte inceleyebilirsiniz.


http://www.bimeks.com.tr/urun/123434/panasonic-42e5-106-ekran-led-tv.aspx
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst