LiveZilla Full Version 3.3.2.2 - Online Destek Sistemi Php - Ücretsiz

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
LiveZilla Full Version 3.3.2.2 - Online Destek Sistemi Php - Ücretsiz


LiveZilla Full Version 3.3.2.2 - Online Destek Sistemi Php - Ücretsiz


LiveZilla online destek verebilceğiniz masaüstü yazılımlarından biridir. Program yıllarca ücretsizdi ancak bir süre sonra program ücretli hale geldi. Sunmuş olduğumuz 3.3.2.2 sürümü tamamen ücretsizdir.

Yeni sürümlerle birlikte livezilla ücretli olunca hali ile firma eski sürümlere ait linkleri kaldırdı. Bundan sebep livezilla dosyaları aranır oldu.

Masaüstü yazılımı dedim ama hemen aklınıza sadece exe bir yazılım gelmesin livezilla;
- Web tabanlı çalışır (PHP ve MYSQL gereksinimi duyar)
- Masaüstü yazılımı mevcuttur

Masaüstü yazılımı ile operatör açabilir, operatörlere yetki verebilir, destek (satış, destek, muhasebe gibi) kategorileri oluşturabilir, geçmiş konuşma kayıtlarını bulabilir, müşterilerinizin operatörlere verdikleri oyları görebilir, server ayarları yapabilir, program için ince ayarlar çekebilir ve daha bir sürü işlem yapabilirsiniz.

Klasör içersinde 3 adet dosya göreceksiniz;
- LiveZilla_3.3.2.2_Client.exe (Client yani operatörünüzün bilgisayarınıza kurmanız gerekir)
- LiveZilla_3.3.2.2_Full.exe (Online destek sistemini yönetecek olan kişin kurması gerekir server ayarları, kurulum yani tüm ince işler buradan yapılır.)
- LiveZilla_3.3.2.2_USB.rar (Portable client sürümüdür)


Başlıca özellikler
- Masaüstü yazılımı mevcut
- Web arayüzü php ve mysql gereksinimi duyar
- Yapılan tüm konuşmalar exe programına kayıt edilir
- Yapılan tüm oylamalar exe programına kayıt edilir
- Offline durumda gelen mesajlar exe programına kayıt edilir ek olarak belirtmeniz durumunda mail adresinizede gider
- Sohbet arayüzü sadedir. Kullanıcılar operatörü oylayabilir, dosya alıp gönderebilir ek olarak kamera özelliği mevcuttur
- Entegrasyon kolaydır
- Taşınabilir client programı mevcut
- Tüm ince ayarlar exe programı üzerinden yapılabiliyor
- Online yada offline durumları exe programları üzerinden ayarlanabilmektedir
- Destek almak isteyen kullanıcıların ip, ekran çözünürlüğü v.b detaylarını exe programı üzerinden görebilirsiniz
- Sitenize giriş yapan kullanıcıya sohbet daveti gönderebilirsiniz
- Sitenize giriş yapan kullanıcıya url gönderebilirsiniz (şöyle bir kampanyamız var link gibi)
- Ayarlanabilir otomatik karşılama mesajı mevcuttur
- ve benzer özellikler

Program arayüzü ingilizcedir ondan sebep açık ve net belirtmek isterimki o kadar işim arasında kurulum için, ince ayarlar için kimseye yardım edemem. Zaten alt kısımda nasıl kurulur hakkında video linki vereceğim.

Velhasıl çok sevilen bir programdır test edebilirsiniz, deneyebilirsiniz, kullanabilirsiniz. Bu sürüm ücretsizdir ve herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Kurulum vb. Videolar
Kurulum vb. videolar için tıklayın

ilgili sayfada kurulum videosu ve sitenize nasıl entegre edeceğiniz videolu olarak anlatılmıştır. Dilerim işinize yarar.


ıNDıR

ALTTERNATıF LıNK


Etiketler: ucretsiz online destek scripti, php script, ucretsiz php scriptler, livezilla son surum indir, livezilla full indir, livezilla ucretsiz surum indir, destek, yazılımı, Destek, Masaüstü, programına, kayıt, edilir, mevcuttur, livezilla, kurulum, olarak, arayüzü, programı, Online, ayarlar, isteyen, üzerinden, almak, server, ayarları - LiveZilla Full Version 3.3.2.2 - Online Destek Sistemi Php - Ücretsiz Full indir, Download
RAR şifresi ektedir..
 

Ekli dosyalar

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst