Makale yazarak para kazandıran siteler

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Makale yazarlığı internet sitelerinin güncellenmesi gerekliliğinden hareketle son yılların en fazla tutulan iş kollarından biri haline geldi. 100 kelimesi 1,5 TL'den başlayan fiyatlarla yazılan yazıların fiyatlarının 100 kelime için 15-20 hatta 100 TL'ye çıktığını görmekteyiz. Ucuz makale yazmayı kimse istemese de işsizlik ve mecburiyetten çok ucuz makale yazanlar oluyor. Hatta ücretsiz makale yazdırmak isteyenlerin de sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Peki makale yazarlığı ile para kazanabileceğiniz siteler hangileri? Hangi sitede içerik oluşturarak online, evinizden para kazanabilirsiniz?

Sizler için en çok tercih edilen freelancer makale sitelerini araştırdık. Kaliteli içerik bulabileceğinizi umduğumuz siteler şöyle:

İçerik Sipariş
Kendi özel yazar kadrosu ile diğer sitelerden ayrılıyor. Her üye olanın makale yazıp 1,5-2 TL'den sattığı sitelerden farklı. Yazar kadrosunda sadece bu işin eğitimini almış yazarları barındıran belki de Türkiye'de kaliteli içerik üretebilen birkaç siteden biridir. https://iceriksiparis.com sayfasına girerek siz de makale yazarlığı başvurusu yapabilirsiniz ancak bu alanda eğitiminiz yoksa, makale yazarı olarak para kazanmanız zor görünüyor. Profesyonel makale arayan özellikle ajanslar ve gazeteler için bulunmaz bir site.

Bionluk
Herkesin makale yazarı olarak başvurabileceği ve para kazanabileceği bir sistem. Makale arayanlar için sürpriz sonuçların da çıkabileceğini belirtelim. Alanında hiç bir eğitimi olmamasına rağmen herkes yazar olabiliyor ve kaliteli içerik arayanlar kötü sürprizler yaşayabiliyorlar.

İyimakale
İnternetten para kazanmanıza yardımcı olabilecek sitelerden biridir. Üye olarak siz de rahatlıkla para kazanabilirsiniz ancak çok cüzi kazançlar sağlayabiliyorsunuz. 100 kelimelik bir makale için 1,50 TL gibi çok düşük meblağlar verildiği gibi bir de buradan sitenin komisyonu düşüldüğünde kazancınız daha da azalıyor. Kaliteli içerik arayanların korkarak girdiği ve bazı zamanlarda kötü sürprizler yaşadığı bir site.
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst