MatheAss Matematik Problemelerini Çözmeye Yarayan Eğitim Programı ındir

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
MatheAss 8.2

Boyut : 2.98 Mb

Kullanım ızni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Dil : Türkçe

ışletim Sistemi : Windows XP/Vista/7

Üretici Firma : Bernd Schultheiss

Virüs Kontrolü : Tarandı, Temiz (detay)

Tanıtım:
Matematik dersi ilk okuldan başlayıp, diğer üst okulların hepsinde öğrenciler için en korkulan, en çekinilen ve en başarısız olunann derslerin başında gelmektedir. Hatta yapılan orta, lise ya da üniversite giriş sınavlarında bile başarı katsayısı düşük çıkmaktadır. Bunun çeşitli sebepleri elbetteki var. Fakat konu bu olmadığı için hemen MatheAss programından bahsedelim.

Program öğrenci, öğretmen ya da matematik problemlerini çözmek isteyen kullanıcılara yardımcı olmak amacını taşıyan bir eğitim programıdır.

Türkçe dahil çoklu dil seçeneğiyle birlikte gelmektedir. Türkçe olması programı kullanımda kolaylık sağlamaktadır.

Menüler ve alt menüler içinnde dolaşarak, görerek çeşitl işlemler yapılabilir. Programın ıngilizce yardım dosyası ayrıntılı açıklamayla birlikte geliyor.

Algebra (Cebir) içinde asal sayılar, asal çarpanlara ayırma, ebob, ekok, ondalık kesir, binom açılımı (( a·x + b·y )n with 1 < n < 500), 4.derece denklem (a·x4 + b·x3 + c·x2 + d·x + e = 0), pisagor üçgeni vb.

Geometry (Geometri) içinnde dik açılı üçgen, üçgenler, çokgen, koordinat sistemi vb.

Analysis (çözümleme) içinnde polinomlar, fonksiyonlar vb.

Stochastics (Stokastik) içinden istatistik, düzgün doğrusal, kombinasyonal analiz vb.

Linear Algebra (doğrusal cebir) içinnden Lineer Denklem Sistemleri, Linear kombinasyonlar, matriks vb çok sayıda işlemle ilgili yardım alabilirsiniz.

Lisans:
Programın lisanslı fiyatı ise 29€'dur.

buradan yükle

kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz.