MEB’de Güzel şeyler Oluyor

kaansebati

New Member
Milli Eğitim Bakanı, Meclis genel Kurulu'nda dün milletvekillerinin sorularını yanıtladı.

Milli Eğitim Bakanı, Meclis genel Kurulu’nda dün milletvekillerinin sorularını yanıtladı.

Öğretim üyelerinin özlük haklarının uzun yıllardan beri bütün branşlarda layık olduğu seviyede olmadığını belirten Milli Eğitim Bakanı, şöyle dedi:

“Bu konuyla ilgili olarak Sayın BaşBakanımızın da bilgisi dahilinde Maliye Bakanlığımızda gerekli çalışmalar yapılıyor. Ülkenin imk’nlarının elverdiği ölçüde üniversitelerdeki öğretim üyelerimizin ve öğretmenlerimizin maddi durumlarını düzeltmek için gerekli tedbirleri almak üzere çalışıyoruz ama şu anda net rakamlar vererek kamuoyunu yanıltmak istemem.”

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları