Memur ıçin Hayal Olanlar Gerçek Olabilecek mi ?

Ebru

New Member


AK Parti'nin 2023 manifestosundan 2 milyon memura, reform çıktı. Reformlarla memurlar arasındaki ücret adaletsizliğinin, ek ödemelerde karmaşıklığın giderilmesi, unvan enflasyonunun sona erdirilmesi amaçlanıyor.


AK Parti’nin manifestosunda yer alan, ekonomi ile ilgili düzenlemelerin ayrıntıları netleşti. Toplam 63 maddelik yol haritasında yer alan ‘yeni bir kamu personel sistemi’ oluşturulmasına ilişkin reforma göre, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu değiştirilecek. Buna göre, ekonominin yol haritasının yeniden çizildiği düzenlemelerin başında yeni bir kamu personel sisteminin oluşturulması geliyor.

Etiketler: 2 milyon memur için reform çıktı , AK, Parti, 2023, Manifestosundan, 2, Milyon, Memura, Reform, Çıktı, Reformlarla, Memurlar, Arasındaki, Ücret, Adaletsizliğinin, Ek, Ödemelerde, Karmaşıklığın, Giderilmesi, Unvan, Enflasyonunun, Sona, Erdirilmesi, Amaçlanıyor
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst