Memurlar.Net sitesinde ettiği hakaret ve küfürden dolayı hüküm giydi

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Memurlar.net editörünün konuyla ilgili uyarı yazısını ve tutanakları yayınlıyoruz

Memurlar.net forumundaki üyelikler, mail adresi onaylı olarak elde edilebilmektedir. Üyeler, kimliklerini açıklamaksızın yazışabilmektedir.

Ancak bu durum, bazı üyelerce kötüye kullanılmaktadır. Bazı üyeler, sorumsuzca hem üyelere karşı hem de editörlere karşı küfürler ve hakaretler edebilmektedir.

Geçtiğimiz aylarda bu konuya dair bir hakaret davası kararını yayımlamıştık. Bugün ikinci bir karar daha yayımlıyoruz.

Aşağıda bir editöre hakaret eden üyeye dair mahkeme kararı bulunmaktadır.

Memurlar.net olarak tüm üyelerimizin, kurallara riayet etmeleri, kanunlara aykırı bir yazışmalarının olması ve bunun takibi halinde, yazışma anındaki IP ve saat bilgisi üzerinden kolaylıkla bulunabileceklerini belirtmek istiyoruz.

 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst