Merhaba ben Birsen

Birsenn

New Member
Merhaba arkadaşlar.
Ben Birsen.
Gaziantepliyim. Hoşgör mahallesinin biraz yukarısında oturuyorum. 19 mayıs lisesinde okudum. Sonra da okumadım ailem beni evlendirmek istedi ben evlenmedim. Birini seviyordum olmadı. Yani işin aslı şöyle. Beni biri seviyordu okuldan ama ben ona yüz vermedim.

Tekrar tekrar bana arkadaşlık teklif etti ama kabul etmedim. Sonradan çok pişman oldum beni seven birini kabul etmediğim için.

Sonrasında yakışıklı bulduğum bir züppe ile çıkmaya başladım. Bu züppe beni kullanıyordu başlarda farkında değildim ama sonradan sonraya bunu bir çıkar ilişkisine dönüştüğünü fark etmeye başladım.

Bu züppe maaşımdan yararlanıyor ve kendisi artık çalışmıyordu.
Ailem işin farkına varmıştı. Onunla ilişkimi kesmemi söylediler. Ben de ayrılmak istiyordum ancak beni tehditle korkutuyordu.

Çok kavga ettik ve sonunda ayrıldım.
Aradan 4 yıl geçmişti. Bizim Hoşgör'de itfaiye var, onun ilerisinde bizim eve yakın bir yerde de park vardı. 5 yıl sonra beni seven kişiyi o parkta gördüm.

Çok heyecanlandım yine bana teklifte bulunacak sandım. Yüzüm bir anda parladı kalbim çarpmaya başladım. Ona utanarak ve mahcup bir şekilde baktım.

O da bana bakarken gözlerini kaçırdı. Bakmak istemezcesine.

Aradan bir kaç dakika geçti ve bir de baktım ki dünya güzeli bir bayan. Benim beğenmediğim, tekliflerini geri çevirdiğim erkeğin yanına geldi ve merhabalaştılar. Bense donakaldım. Hayal kırıklığımın benzerini daha önce hiç yaşamamıştım.

Döndüm giderken arkamdan seslendi.

"Birsen beni hatırladın mı ?" Nasıl hatırlamazdım, ama döndüm tanımaz gibi yaptım, döndüm ve galiba okuldan hatırlıyorum dedim.

Hala bana ilgi duyuordu bunu anlamıştım çünkü gözlerini kaçırıyor ve heyecanlanıyordu. Bende de tarifsiz bir heyecan vardı. Neyse uzatmayayım. Ben yine kapris yapayım dedim ve yukarıdan yukarıdan davrandım. Neyse işte oradan ayrıldım.

Bunları niye uzun uzun yazıyorum dersiniz. Google de onun aıdnı aradığımda bu site çıktı. Ben de o bunları okur umuduyla yazdım.

Hala onu bekliyorum. O da hala beni seviyorsa tabi ki. Geçti bazı şeyler diyebilirsin. Ama hala ben seni düşünüyor ve hala seni seviyorum.

Lütfen bunu okursan bana yaz.

Hoşçakal.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst