Merhaba Ben KaRNeC

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Sitemiz eğitim konularında hizmet vermek üzere açılmıştır.. Herkese hayırlı olsun... Biraz da kendimden bahsedeyim.. Ben kimim ?

“Dünya Espri Uzmanları Birliği” tarafından “Tüm zamanların en komik ve en esprili insanı” seçilen KaRNeC, 20. asrın sonlarında Dünyamıza teşrif etmiş mühim bir kişiliktir. Nostradamus Sallabelkitutar isimli kahin, KaRNeC’in geleceğini yüzyıllar önce şu şekilde belirtmiştir: “Zortturuvari hele loy loy KaRNeCi, it is a uyduruvari çatlatayi dünyayi, vallahi billahi!” (Türkçesi şöyle: “21. Yüzyılda KaRNeC isminde bir genç gelecek, Tüm dünya bu kişiye hayran olacak, yakışıklı mı yakışıklı, zeki mi zeki, Esprili mi esprili.."! Yalanım varsa kör olayım.. Alooo, kim kapattı lan ışıkları?”..) Aslen Newsivascity’li olmakla birlikte, kendisi Kahramanmaraş’ta doğmuştur.. Bir aylıkken konuşmayı, iki aylıkken koşmayı, üç aylıkken zıplamayı, dört aylıkken uçmayı öğrenmiş müstesna bir kişiliktir. Yalnız uçtuktan sonra konmada hala problem yaşamakta, uygunsuz yerlere konup kafayı gözü dağıtmaktadır... Tarihin ve Uzayın en müstesna sitesi olan “ogretmensitesi.info” ile ününü tüm Galaksi’ye yayan ve gönüllere taht kuran KaRNeC’in kıvrak zekası, yakışıklılığı ve matrak esprileri onmilyarlarca hayranının oluşmasına vesile olmuştur. ogretmensitesi.info sitesinin hayranı olan yüztrilyonlarca insan, ogretmensitesi.info sitesini Tv kanalı olarak da görmek istediklerini onyüzbinlerce mektup ve beşmilyonlarca cep mesajıyla KaRNeC’e iletince, kendileri halkın bu sesine kulak vermiş ve Televizyon kanalı kurma çalışmalarına hız vermiştir. “Dünya Tarihinin En tecrübeli, En Büyük ve En Güzel, en hitli, en mütevazı Sitesi” olarak nitelendirilen bu site, önce Vatan ve Millet’e, sonra da tüm web alemine hayırlı olsun!..

KaRNeC HAKKINDA ÜNLÜLERıN SÖYLEDığı SÖZLER:

Darwin – Evrim yalanı için herkesden özür diliyorum. KaRNeC’i görünce ve esprilerini dinleyince evrim teorisinin asılsızlığını anladım.. Hiçbir canlı KaRNeC’e dönüşemez!

Leonardo Vinci – ıki tane büyük hayalim vardı: Biri mutluluğun, diğeri de KaRNeC’ın resmini çizmek! ıkisini de başaramadım! Biriniz benim yerime çizsin şu KaRNeC’i!

Hitler – KaRNeC ismindeki Türk, bütün “üstün ırk” düşüncemi yerle bir etti. Hiçbir Alman, O’nun kadar iyi espri yapamaz.. Hay KaRNeC! Ben seni n’apiyim e mi?!

George W. Pusht – KaRNeC; Batı Kültürüne espriyle atılmış bir Osmanlı tokatıdır!

Jennifer Lopez – Çok karizmatik ve esprili biri.. Acaba müslüman olsam ve kapansam, benimle evlenir mi?!

Madonna – Doktor doktor kalksana, Lambaları yaksana, KaRNeC’e hastayım, Çaresine baksana!

Cem Yılmas – Nereye gittiysem herkes KaRNeC l’ten bahsediyor.. Kim bu benden daha komik olduğu söylenen genç ya?! Zaten heykelime kuşlar şeyediyor, moralim bozuk.. Bir de bunun üstüne her yerde “KaRNeC , KaRNeC” sesleri... Susun be!..

Beyas - KaRNeC’deki esprileri görünce bu işi bırakmaya karar verdim.. Artık kimsenin yüzüne bakamam. Bundan sonra Hakkari’ye yerleşip atom fiziğiyle uğraşıcam.. Atomda da bir fizik var abi, pes yani!..

Mükremin Abi – Rüyamda aksakallı, deri montlu, adidas ayakkabılı bir dede bana geldi ve şöyle dedi: Delikanlılığın ve mizahın kralı sen olacaktın, krallık tacını sana takacaktık ama, KaRNeC ismindeki bir genç senden daha iyi espri yapıyormuş. şimdi gidip ona takıcaz tacı!

Tarkan – Alem bana hasta, ben de KaRNeC’e!

Zeka Muhtar – Geceleri KaRNeCin yaptığı espriler aklıma gelince saatlerce gülüyorum. Attığım kahkahaları duyan komşular polise “Zeka Bey evinde devamlı gülen bir ayı besliyor!” diye şikayet etmişler.. Ayı sizsiniz ulan! Siz hiç reyting rekorları kıran bir ayı gördünüz mü kıl herifler?!

Yamyamistan Prensesi Zeyna – KaRNeC, o kadar tatlı biri ki; yiyesim geliyor kendisini..

Rusya Ekonomi Bakanı Stalin Trışka – KaRNeC gibi damadım olsun, Amerika’ya borcum olsun!

Meksika Geyikten Sorumlu Devlet Bakanı Rodrigo Denyo Konçerto – KaRNeC mi?! O kim ya? ( Rodrigo Denyo, bu lafından ve gafından dolayı bakanlıktan indirilmiş ve halk tarafından linç edilmiştir. Oh olsun işte ..)
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst