METıN2 OYNA HEYECANA DOY

osman75

Active Member
Sizlere burada bahsedeceğim oyun dünya genelinde milyonları bulan bir oyundur. metin2 oynanması, uzak doğuda geçen ve o bölgenin insanlarının karakter ve yaşadıkları yerlerin durumuna göre şekillenen bir oyundur. Oyunda bulunan üç ana krallık bir kıtada kendilerine ayrılan bölgelerde yaşıyorlar. Bu üç krallığın koruyuculuğunu ejderha tanrı yapmaktadır. Zamanla bu krallıkların içinde bulunan yararlı metin taşları, oyunun ilerlemesiyle bozuluyor. Sonrasında bulunduğu kıtaya zarar vermeye başlıyor. ılk olarak yaşanılan yer yabanileşmeye ve hayvanlarında karakterlerini
canavarlaşmaya ve en sonunda insanlarda vahşileşmeye kadar gitmişlerdir. Bunların sonunda ise krallıklar birbirlerine saldırmışlar. Çıkan uzak doğu savaşlarında ejderha tanrının yanında bulunan savaşçımız ile savaş alanına inmiş oluyoruz.

metin2 oynanmasında bulunan 4 sınıf karakterden hangisini seçerseniz ona göre saldırı ve savunma seçeneğiniz bulunuyor. metin2 oynanmasında bu sınıflara bakacak olursak; ılk sınıfımız savaşçıların olduğu sınıftır. Genellikle yakın döğüş yaparak ellerindeki savaş aleti kılıçları iyi kullanırlar.

Fiziki durumlarını ve akıl yönünden durumları kullanarak oynanan bir oyundur. ıkinci sınıfta bulunan Ninjalar savaşırken saklanma üzerine rakiplerine pusu kurarak ilerlerler. Üçüncü sınıf ise şamanların olduğu sınıf ki bu sınıfta silah olarak savaşçıları akıl olarak destekleyen bir yapıda bulunan karakterdir. Manevi kuvvetleri ile savaşçıların başarılı olmalarını destekler. Son sınıf savaşçılar akıl ve sihir kullanımı yaparak dostlarına yakın durmak ve onlarla beraber bu savaşta devam etmeyi diliyor.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst