MHP ıstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Rasim Acar kimdir?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
MHP'nin ıstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Rasim Acar oldu...

Rasim Acar kimdir ?

1976 yılında ızmir’de doğan Rasim ACAR, ilk ve orta öğrenimini ızmir’de tamamladı. Lisans öğrenimini ıTÜ Mimarlık Fakültesi şehir ve Bölge Planlaması Bölümünde tamamladıktan sonra ıstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama Müdürlüğü’ne giren Rasim ACAR, 3 yıl bu birimde ulaşım planlama çalışmaları yaptı. ış hayatına paralel olarak yüksek lisans öğrenimini ıTÜ Bilişim Enstitüsünde “ınşaat Yönetiminde Bilişim” Yüksek Lisans Programında “Afet Yönetiminde GIS Kullanımı” bitirme projesi ile tamamladı.

2002 yılında ilk şirketi Ulaştırma Proje Yönetim Ltd şti.’ni, 2004 yılında ikinci şirketi Avrasya Enerji Yatırım A.ş.’yi kurdu. 2006–2007 yılları arası bir yıl BıLGE ADAM Gazetesi Genel Yayın Koordinatörlüğünü yürüttü.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Kongre üyesi olan Rasim ACAR, Halen ıstanbul Çevre Konseyi Genel Sekreter Yardımcılığı, Oto Doğalgaz ıstasyonları Derneği (ODıDER / NGVATURK) Başkanlığı, ıstanbul Semtleri Moderatörlüğünü yürütmektedir. şehir Plancıları Odası ıstanbul şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Rasim ACAR, Black Sea NGO Network üyeliği, ınsan Yerleşimleri Derneği üyeliği, Cihangir Güzelleştirme Derneği üyeliği ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri bulunmaktadır.

kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz.