Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Kimdir ? Biyografisi, Hayatı

Ebru

New Member


Nabi Avcı 8 Ekim 1953 tarihinde Bilecik'te doğdu. ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası ılişkiler Bölümü'nü bitirdi. ıletişim profesörüdür.

Anadolu Üniversitesi'nde ve ıstanbul Bilgi Üniversitesi'nde iletişim felsefesi ve iletişim sosyolojisi üzerine dersler verdi. 1995 ve 1996 yıllarında Kanal7 Televizyonunda 360 derece isimli program yaptı. Aynı dönemde Yeni şafak gazetesinde yazarlık ve yöneticilik yaptı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nda ve Başbakanlık'ta danışman olarak çalıştı. Başbakanlık Başdanışmanı ve UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanlığı görevlerini yürütürken 2011 yılında AKP'den milletvekili aday adaylığı için bu görevlerinden istifa etmiştir. XXIV. dönem TBMM Eskişehir milletvekilidir.

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı, Türkiye-Kanada Parlamentolararası Dostluk Grubu başkanı, Türkiye-Brezilya Parlamentolararası Dostluk Grubu başkanvekili ve Türkiye-Almanya Parlamentolararası Dostluk Grubu üyesidir.

24 Ocak 2013 tarihinde yapılan kabine değişikliği sonucu Milli Eğitim Bakanı olmuştur.

Resmi web sitesi: http://nabiavci.info
Twitter Adresi: https://twitter.com/ProfDrNabiAvci


Etiketler: Milli Eğitim bakanı kimdir, yeni meb bakanı kimdir, Nabi avcı hayatı, Prof. Dr. Nabi Avcı kimdir?, yeni bakanlar kimler, Nabi Avcı Kimdir hayatı, Nabi Avcı hayatı, Nabi Avcı biyografisi, Yeni Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Kimdir?, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın Biyografisi, Yeni, Milli, Eğitim, Bakanı, Nabi, Avcı, Kimdir, resmi web sitesi, bakanın internet sitesi, nabiavci.com, nabiavci.com.tr, nabiavci.net,nabiavci.org
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Resmi web sitesi: http://nabiavci.info
Etiketler: Milli Eğitim bakanı kimdir, yeni meb bakanı kimdir, Nabi avcı hayatı, Prof. Dr. Nabi Avcı kimdir?, yeni bakanlar kimler, Nabi Avcı Kimdir hayatı, Nabi Avcı hayatı, Nabi Avcı biyografisi, Yeni Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Kimdir?, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın Biyografisi, Yeni, Milli, Eğitim, Bakanı, Nabi, Avcı, Kimdir, resmi web sitesi, bakanın internet sitesi
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst