Mirc

Extern

New Member
ınternet dünyasının sevilen programları arasında olan Mirc programını, günümüzde binlerce kişi kullanmaktadır. Bu program genellikle ınternet salonlarında hayatımıza giren, Türkiye’nin her yerinden binlerce insanla tanışmamızı sağlayan sohbet programıdır. ınternet salonlarında kullanılan scriptin adı Kelebek script’tir. Bu nedenle günümüzde kullanıcılar Google’da Kelebek indir yazarak arama yapmakta. Daha sonra programı indirerek kolayca sohbete bağlanmakta. Elbette arkadaşlık günümüzde önemli bir hal aldı. ınternet’in de hayatımıza girmesiyle arkadaşlık bağlarımız oldukça zayıfladı, fakat dijital platformun buna da bir çaresi var. Canlı sohbet – arkadaşlık siteleri.

Kelebek sohbet yapmak için vermiş olduğumuz sayfayı ziyaret ederek programı indirmeniz yeterli. Programı indirdikten sonra, tek tıkla programı kurabilirsiniz ve sohbet’e başlayabilirsiniz. Hemde bütün bunlar ücretsiz. Evet yanlış duymadınız, size binlerce yeni insanla tanışma fırsatını ücretsiz sunuyoruz. Daha ne bekliyorsunuz? Aradığınız aşk yanı başınızda değil bir tık uzağınızda. Kelebek programı 15 farklı anti-virüs taramasından geçirilerek sizlerle buluşturulmuş, kaliteli bir programdır. Bu nedenle programı indirirken “Acaba kötü bir yazılım var mı?” diye korkmanıza gerek yok. Nod32, Eset, Avast, Panda, KasperSky, Microsoft Essential v.b. programları tarafından taratılmış olan bu programı ücretsiz indirin!
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst