Müdür Atamalarını Valiler Yapacak !

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici

Müdür atamalarıyla ilgili ilginç ve sürpriz bir gelişme yaşandı. Başbakan Erdoğan artık Milli Eğitim'de Müdür atamalarının valiler tarafından yapılacağını söyledi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, önceki akşam Gaziantep’te kanaat önderleriyle bir araya geldi.

Sivil toplum kuruluşu yöneticileri, işadamları, aşiret temsilcileri ve idarecilerle yemek yiyen Erdoğan, gündeme ilişkin görüşleri alırken soruları da cevapladı.

Bu arada yeni bilgiler verdi.

Bunlardan biri Milli Eğitim’le ilgili. Edinilen bilgiye göre müdür atamalarında artık valilerin yetkili olacağını açıklayan Erdoğan, “Müdürler puana göre atanınca yatılı bölge okulları sıkıntı yaşıyor. şimdi biz bir çalışma yapıyoruz, bu tamamlanınca puan ve sicil baz alınarak üç aday belirlenecek. O ilin valisi, bunların arasından birini müdür olarak atayacak.” dedi.

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları