Muhtemel Yeni Kabine Listesi

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Başbakan Erdoğan'ın Afrika dönüşü kabine değişikliğine dair söylediği "Her an her şey olabilir" sözüyle ısınan siyaset sahnesinde "bakan totosu" oynanıyor.Kabinede revizyon yapılacağına artık kesin gözüyle bakılıyor. Peki kimler gidecek, kimler gelecek ?

Kabinede bir revizyon yapılacağı kesin! Merak edilen kimlerin gideceği, kimlerin kalacağı? Elbette bir de revizyon sözünü duyduğu andan itibaren bakanlık koltuğu için ellerini ovuşturup heyecanla bekleyenler var.

Yeni bir bakan toto listesini bugün Sabah yazarı Mahmut Övür köşe yazısında sıralamış. Onun listesi de daha önce dikkatinize sunduğumuz revizyon listelerinden farklı değil.

Övür'ün gidecek bakanlar tahmini şöyle;

GıDECEKLER

* ıçişleri Bakanı ıdris Naim şahin,
* Spor Bakanı Suat Kılıç,
* Sağlık Bakanı Recep Akdağ,
* Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz

Bu ekip içinde Turizm ve Kültür Bakanı Ertugrul Günay'ın ismi de var ama siyaseten farklı bir temsil gücü olması onu hesabın dışında bırakabilir.

YERı DEğışECEKLER

*Büyük ihtimalle Adalet Bakanı Sadullah Ergin ıçişleri Bakanı,
*Bekir Bozdağ ise Adalet Bakanı olacak.

MÜSTAKBEL BAKAN ADAYLARI

Adı bakan olacaklar arasında en çok geçen isimler ise şöyle sıralanıyor;

*Ömer Çelik
*Mevlüt Çavuşoğlu,
*Haluk ıpek,
*Mahir Ünal
*Nurettin Canikli

Bakanlık isteyenin çok, gidenin az olması yeni bakanlıkların kurulma olasılığını da akla getiriyor.


Etiketler: Başbakan’ın yeni kabine listesi, yeni kabine listesi, yeni bakanlar kim, yeni hükümet kabinesi, yeni kabine 2013, yeni bakanlar kimler, yeni bakanların isimleri, yeni bakan listesi, kimler değişti, hangi bakanlar gidecek, hangi milletvekilleri bakan oldu, bakan listesi 2013
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst