Ne Yapıyor Bu Adamlar ?

Yeliz

New Member


Kore Gazileri ve Koreliler buluştu
Çin'in batısından eski ıpekyolu'nu takip ederek Türkiye’ye gelen 2. ıpek Yolu Konvoyu, Kore gazileriyle buluştu.

Kore Parkı'nda düzenlenen törende Türkiye Muharip Gazileri Derneği adına konuşan Yusuf Günaydın, Türkiye ile Güney Kore arasında binlerce yıla dayanan dostluğun başlangıcında aynı yerde yaşayan iki milletin, göç nedeniyle ayrıldığını söyledi.

"SıZıN SAYENıZDE BURADAYIZ"
ıpek Yolu ınceleme Heyeti Başkanı Prof. Dr. Sewon Kim de gazilere seslenerek, "Bugün burada olmamız, sizin akıttığınız kanınız ve sevginiz sayesindedir. Sizleri sonsuza dek hatırlayacağız" diye konuştu.

KORE GAZıLERı'NE SAYGI SELAMI
Türkiye'ye gelen 2. ıpek Yolu Konvoyu'ndaki Güney Koreliler, Kore Gazileri'ne saygı selamında bulundular. Bununla birlikte ortaya farklı bir görüntü çıktı.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst