Nescafe çekiliş 2018 BMW ve iPhone Kampanyası

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Nescafe çekilişi 2018 tüm heyecanı ile devam ediyor. Türkiye’nin en büyük kahve markalarından olan Nescafe 2018 yılında büyük bir kampanya daha başlattı. Nescafe çekiliş 2018 kampanyası ile 11 adet BMW 118i Joy Plus otomobil hediye. Modeli 2017 olan bu otomobili kazanmak için yapmanız gereken çok basit Birkaç adım var.

Bu adımları izleyerek siz de hediye otomobillerden birine sahip olabilirsiniz. Nescafe bir içecek markası dünyanın da yakından tanıdığı bu içecek firmasının Türkiye’de reklamları ve satışları tüm platformlarda sürerken Türk halkına hem hediyem olmak hem de gündemde kalabilmek için sürpriz bir çekiliş kampanyası düzenlemeye karar veren firmanın 11 adet BMW ile birlikte 111 adet de Iphone 8 hediye edeceğini duymak isteriz.
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Bahsegel

Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst