Nescafe çekiliş 2018 BMW ve iPhone Kampanyası

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Nescafe çekilişi 2018 tüm heyecanı ile devam ediyor. Türkiye’nin en büyük kahve markalarından olan Nescafe 2018 yılında büyük bir kampanya daha başlattı. Nescafe çekiliş 2018 kampanyası ile 11 adet BMW 118i Joy Plus otomobil hediye. Modeli 2017 olan bu otomobili kazanmak için yapmanız gereken çok basit Birkaç adım var.

Bu adımları izleyerek siz de hediye otomobillerden birine sahip olabilirsiniz. Nescafe bir içecek markası dünyanın da yakından tanıdığı bu içecek firmasının Türkiye’de reklamları ve satışları tüm platformlarda sürerken Türk halkına hem hediyem olmak hem de gündemde kalabilmek için sürpriz bir çekiliş kampanyası düzenlemeye karar veren firmanın 11 adet BMW ile birlikte 111 adet de Iphone 8 hediye edeceğini duymak isteriz.
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Türkiye'nin en güncel kişisel sağlık sitesi WMAL.NET ile hastalıklara çözüm bulabilirsiniz. Kür tarifleri, güzellik ve bakım alanlarında profesyonel makalelerimizi inceleyebilir, saç dökülmesi, saç ekimi ve diğer operasyonlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst