Nokia’dan 41 Megapixellik Kameralı Cep Telefonu

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Nokia, 41 megapiksel kamera özelliğine sahip yeni cep telefonu Lumia 1020’yi kamuoyuna tanıttı.
Nokia bu yeni telefonda, görüntü kalitesinin bozulma riski olmadan yakınlaştırılabileceğini ve yeniden çerçevelenebileceğini açıkladı.Lumia 1020, 4.5 inç AMOLED ekran, Xenon flaşı, 32 GB hafıza ve 2 GB RAM özelliklerine de sahip.
Lumia 1020 kullanıcılara ayrıca, 1080 p yüksek çözünürlüklü video kaydı sırasında da görüntü kalitesi bozulmadan altı kez yakınlaştırma yapma imkanı veriyor.
Telefonu inceleyen uzmanlar, bu modelin ‘hiç şüphesiz’ piyasadaki en iyi akıllı telefon kamerası olduğunu belirtiyorlar.
Ancak uzmanlar bu özelliğin modelin çok satılacağı garantisi vermediğini ekliyorlar.
Nokia’nın yeni modelinin ABD’de 300 dolar fiyattan piyasaya sürülmesi hedefleniyor.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst