Norm Fazlaları Varken, Ücretli Öğretmenleri Duyunca Çok Kızdı !

Ebru

New Member

Vali Münir Karaoğlu, ınegöl'deki eğitim yatırımlarını yerinde inceledikten sonra, yeni Kaymakam Ali Akça'yı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Karaloğlu, ınegöl ile alakalı brifing aldı.

Hayırsever işadamı Mehmet Yıldız tarafından eşi adına yaptırılan Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampusu'nu gezen vali, öğrencilere başarılar diledi. ıncelemeler sırasında yetkililerle konuşan Vali Karaoğlu, yarım kalan işler için yetkilileri fırçaladı.

Karaoğlu, sınıf ziyareti sırasında kampusta görev yapan öğretmenlerin hepsinin ücretli öğretmen olduğunu öğrenince kızdı. Karaloğlu, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Baştürk'e, norm fazlası öğretmenlerin kampusta görevlendirilmesi yönünde talimat verdi.

Etiketler: Bursa valisi, Münir Karaoğlu, norm kadro fazlası, ücretli öğretmen, tepki, fırçalama

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları