Öğrenim özrü müjdesi geldi

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Öğrenim özrü haberi bekleyenlere Müjde Eğitim- Sen'in sitesinden yapılan açıklamaya göre; Özür durumundan yer değiştirmelerin duyurulacağı ve başvurularının alınacağı bu günlerde kararın açıklanması, yayımlanacak duyuruda yüksek mahkeme kararına uygun davranılmasını zorunlu kılmaktadır.

Öğrenim özrü haberi bekleyenlere MüjdeEğitim- Sen'in sitesinden yapılan açıklamaya göre; Özür durumundan yer değiştirmelerin duyurulacağı ve başvurularının alınacağı bu günlerde kararın açıklanması,yayımlanacak duyuruda yüksek mahkeme kararına uygun davranılmasını zorunlu kılmaktadır.
Anımsanacağı gibi, 30.01.2013 günüyayımlanan 2013 Yarıyıl Tatili Öğretmenlerin Özür Durumundan Yer Değiştirmelerine ılişkin Duyuruda; ‘Öğrenim Durumu Özrü` ne yer verilmemesi nedeniyle eksik düzenlemenin, açıklamanın birinci paragrafına yer alan ve il içi özür durumunu kapsam dışında bırakan "iller arasında" ibaresinin, öncelikle yürütmesinin durdurulması daha sonra iptaline karar verilmesi istemiyle Danıştay nezdinde dava açmıştık.
Danıştay ıkinci Dairesi, 29 Mayıs 2013 gün ve E.2013/1034 sayılı kararıyla 2013 Yarıyıl Tatili Öğretmenlerin Özür Durumundan Yer Değiştirmelerine ılişkin Duyuruda; ‘Öğrenim Durumu Özrü` ne yer verilmemesi nedeniyle eksik düzenlemeyi, açıklamanın birinci paragrafına yer alan ve il içi özür durumunu kapsam dışında bırakan "iller arasında" ibaresini hukuka aykırı bulmuş ve yürütmesinin durdurulmasına karar vermiştir.

Özür durumundan yer değiştirmelerin duyurulacağı ve başvurularının alınacağı bu günlerde kararın açıklanması, yayımlanacak duyuruda yüksek mahkeme kararına uygun davranılmasını zorunlu kılmaktadır. 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst