Öğretmen Adaylarının Sabrı Taşmak Üzere, Atamadan Hala Haber Yok

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici

Kpss Skandallarından sonra Öğretmen adayları stres ve heyecan içinde bakanlıktan gelecek haberi bekliyor.
Ağustosta yapılacak 40 bin öğretmen ataması için geri sayım başladı. Ancak Bakanlık, ayın son haftasına girilmesine rağmen, atama işlemlerinin tarihi ve branş kontenjanlarını hala açıklamadı.


Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, ağustos ayı içinde 40 bin öğretmen ataması yapılacağını açıklamıştı.

Bu açıklama üzerine yaklaşık 350 bin atama bekleyen öğretmen ümitlendi. Ağustos ayının gelmesini bekledi. Ama ağustos ayının son haftasına girilmesine rağmen henüz Bakanlık'tan net bir açıklama yapılmadı.

Adaylar, bakanlığın atama işlemlerini ve hangi branşa kaç kontenjan ayrılacağını ilan etmesini bekliyor.

Bakanlık ise, Alan Bazında sıraları yayımladı ve "ihtiyaç duyulan branşlara yeterli atama yapılacak" mesajının ötesinde bir duyuru geçmedi.


Etiketler: Öğretmen atamaları için henüz açıklama yok , Ağustosta, Yapılacak, 40, Bin, Öğretmen, Ataması, ıçin, Geri, Sayım, Başladı, Ancak, Bakanlık, Ayın, Son, Haftasına, Girilmesine, Rağmen, Atama, ışlemlerinin, Tarihi, Ve, Branş, Kontenjanlarını, Hala, Açıklamadı
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst