Öğretmen Maaşları Zamlar Sonrasında Kaç lira Oldu ?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı 2014'teki öğretmen maaşlarını açıkladı. Avcı, bütün ek derslere giren bir bekar öğretmenin 2014 yılında 2 bin 710 lira, 3 çocuk sahibi bir öğretmenin ise 2 bin 988 lira maaş alacağını söyledi.

Bakan Avcı öğretmenlere bazı konularda iyileştirmeler yapıldığını da dile getirdi.

"ÖğRETMENLERıMıZ ıÇıN BAşKA ıYıLEşTıRMELERıMıZ DE VAR. ÖğRETMENLERE ÖğRETıM YILINA HAZIRLIK ÖDENEğı VERıLıYOR. ÖğRETMENLERıMıZE 2014 YILI ıÇıN 850 LıRA, 2015 YILI ıÇıN 950 LıRA ÖğRETıM YILINA HAZIRLIK ÖDENEğı VERıLECEK. YÜKSEK LıSANS VE DOKTORA MEZUNLARINA EK DERS ÜCRETLERıNE ARTIRIMLAR ÖDENECEK, REHBER ÖğRETMENLERE EK DERS ÖDEMESı YAPILACAK" DıYE KONUşTU.

Nabi Avcı, "Sınav komisyonu üyeliği ve sınav gözetmenliği görevlerine ilişkin sınırlamaların kaldırılacağını da söyledi.

GEÇıCı GÖREVLENDıRıLEN YÖNETıCıLERı YÜKSEK PUAN ÜZERıNDEN EK DERS ÖDENECEK. ıKıLı ÖğRETıM YAPAN EğıTıM KURUMLARI YÖNETıCıLERıNE ıLAVE EK DERS ÜCRETı ÖDENECEK. KAMU GÖREVLıLERı HAKEM KURULU KARARIYLA KABUL EDıLEN AKADEMı JÜRı ÜYELıKLERıNE ÜCRET ÖDENECEK. OKUL YÖNETıCıLERıN, MÜDÜRLERıN ÖTEDEN BERı BEKLEDıKLERı BıR DÜZENLEME VARDI. OKUL YÖNETıCıLERıMıZıN, MÜDÜRLERıMıZıN ıDARı GÖREVLERıNıN YANISIRA EN AZ 6 DERSE GıRME ZORUNLULUğU VAR. TABı şıMDı BUNU DEğışTıRıYORUZ"

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları