Öğretmenler için boş kontenjanları açıklayan iller

Reklamajansi007

New Member
ilkatama.meb.gov.tr: Öğretmenlerin 2019 senesi il İçi isteğe bağlı olarak yer değiştirme kapsamında yapılan duyuruya göre ilgili başvuruların 21 Mayıs ile 24 Mayıs tarihleri arasında kabul edileceği ifade edildi.

Başvurulardan önce İl Milli Eğitim Müdürlükleri ihtiyaç listelerini açıklamaya başladı. Bazı iller açıkladıktan bir süre sonra güncelleme yapmaktadır.Bu nedenle ara ara bağlantıya tıklayarak en güncel listeye ulaşabilirsiniz.

Yayınlayan il: 73 Yayınlamayan il: 8 Not : Bazı iller açıkladıktan bir süre sonra güncelleme yapmaktadır.

Bu nedenle ara ara bağlantıya tıklayarak en güncel listeye ulaşabilirsiniz İl içi tayin kontenjanları, her il için ayrı belirleniyor.

2019 senesi için listeler

Öğretmenlerin İl İçi İsteğe Bağlı Olarak Yer Değiştirme İhtiyaç Listeleri açıklanmaya başladı. İl il açıklanacak olan listeler yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı. Öğretmenler il içi yer değişikliği başvurularında en fazla 40 adet tercih yapabilecekler.

Öğretmenlerin 2019 senesi İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirme atamaları ve kararname işlemleri valilikler tarafından incelenecek. Valilikler ilgili işlemleri 29 Mayıs tarihine kadar tamamlayacaklar ve kişilerin atamalarını yapacaklar. Ataması gerçekleşen öğretmenler ise 14 Haziran 2019 tarihinden itibaren önceki bağlı oldukları kurum ile ilişkilerini kesmeye başlayabilecekler.

Yayınlayan il: 46 Yayınlamayan il: 35 Not :

Bazı iller açıkladıktan bir süre sonra güncelleme yapmaktadır.Bu nedenle ara ara bağlantıya tıklayarak en güncel listeye ulaşabilirsiniz. Yayınlayan il: 73 Yayınlamayan il: 8 Not : Bazı iller açıkladıktan bir süre sonra güncelleme yapmaktadır.
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Türkiye'nin en güncel kişisel sağlık sitesi WMAL.NET ile hastalıklara çözüm bulabilirsiniz. Kür tarifleri, güzellik ve bakım alanlarında profesyonel makalelerimizi inceleyebilir, saç dökülmesi, saç ekimi ve diğer operasyonlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst