Öğretmenlere Ek Ödeme

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile öğretmenlerin taleplerini görüşen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, öğretmenlerin ek ödeme isteklerini Maliye Bakanı Mehmet şimşek'e ileteceği belirtildi.

Erdoğan ile öğretmenlerinin bir diğer gündeminin de 4+4+4 sistemi olduğu, Memur-Sen’in, sistemde yaşanan altyapı sorunlarını Erdoğan’a ilettiği belirtildi. Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu görüşmede, 4+4+4 eğitim sisteminde genel yaklaşımın olumlu olduğunu, ancak uygulamada sorunlar yaşandığını kaydetti. Talepleri dinleyen Erdoğan’ın, ek ödemelerle ilgili talebi Maliye Bakanı Mehmet şimşek’e iletme sözü verdiği belirtildi. Erdoğan’ın, eğitim altyapısı ile ilgili şikayetleri de dikkate aldığı ve konuyu Milli Eğitim Bakanı ile konuşacağı kaydedildi.

Etiketler: Başbakan, Öğretmenlere Ek Ödeme ıçin Yeşil Işık Yaktı, MemurSen, Genel, Başkanı, Ahmet, Gündoğdu, ıle, Öğretmenlerin, Taleplerini, Görüşen, Başbakan, Recep, Tayyip, Erdoğan, Öğretmenlerin, Ek, Ödeme, ısteklerini, Maliye, Bakanı, Mehmet, şimşek, ıleteceği, Belirtildi başbakan, ödeme, öğretmene ek ödeme var mı 2012 2013
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst