ÖğretmenSitesi.ınfo Üyelik Kuralları - Lütfen Okuyunuz

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici

Değerli Üyelerimiz ;
Bizlere özel ya da genel bölümde sorulan sorularla ilgili ve yaşadığımız bazı sorunlar sonucunda yaptığımız işlemlerle ilgili bizlere soru-sorunlar ulaşmakta.Bizlerin uygulamaya çalıştığı ana kriter üyelik sözleşmesidir.Sitede moderator ya da yönetim ekibi rütbesinde bulunan arkadaşlarımız her soruya cevap vermek zorunda değildir.

1- Kullanıcı, Öğretmensitesi.ınfo'e üye olmakla yardım ve forum yönetimi bölümünde belirtilen kurallara uyacağını kabul etmiş sayılır.

2- Üyelerin eklediği içerikten ve yazdığı iletilerden Öğretmensitesi.ınfo sorumlu değildir. Üyelerin eklediği içerik, yazdığı iletilerin sorumluluğu üyenin kendisine aittir.

3- Üyeler, şifrelerinin güvenliğini sağlamak zorundadır.

4- Üyeliğin sahibi, üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adresinin sahibidir.

5- Kişiler, en fazla bir adet üye adı alabilirler. Birden fazla üye adı alındığı tespit edildiğinde kişiye ait tüm kullanıcı adları önceden haber verilmeksizin iptal edilir.

6- Üyelere ait bilgiler, üyelerin rızası olmadan site güvenliği, site genel işleyişinin sağlanması veya mahkeme kararı haricinde 3. kişilere verilmeyeceğini Öğretmensitesi.ınfo taahhüt eder.

7- Öğretmensitesi.ınfo'e üyelerin eklediği içeriğin telif hakkı Öğretmensitesi.ınfo'e aittir.

8- Öğretmensitesi.ınfo'e eklenen içeriğin kaldırılması veya kaldırılmaması, değiştirilmesi veya değiştirilmemesi hak ve insiyatifi Öğretmensitesi.ınfo'e aittir.

9- Üyelik kabulü, üyelik reddi, üyeliğin durdurulması veya yasaklanması hakkı Öğretmensitesi.ınfo'e aittir.

10- Öğretmensitesi.ınfo, kendi iç işleyişini ve düzeninin sağlayabilmek için yazılı veya yazılı olmayan kurallar koymaya ve bu kuralları uygulamaya yetkilidir.

11- Site kurallarını ve işleyişi Kurucu üye, tam yetkili site yöneticileri, yönetim ekibi, moderatörler sağlar. Kurucu üye, tam yetkili site yöneticisi, yönetim ekibi ve moderatörlerin yapacağı eylemlerden Öğretmensitesi.ınfo sorumlu tutulamaz.

12- Öğretmensitesi.ınfo, T.C. Kanunlarına uyacağını taahhüt eder. Öğretmensitesi.ınfo'e eklenen içerik üyeler tarafından eş zamanlı eklenebildiği için tüm içeriğin kontrol edilmesi, kontrol edilenlerin ise yasalara uygun olduğunun kesin olması garanti edilemez. Yasal olmayan içerik fark edildiğinde veya bildirildiğinde Öğretmensitesi.ınfo bu içeriği kaldıracağını taahhüt eder. Fark edilmeyen veya gözden kaçan içerikten Öğretmensitesi.ınfo sorumlu tutulamaz.

13- Üyelerin yaptığı eylemler site güvenliği, istatistik çıkarma veya bunların dışındaki amaçlar için doğrudan veya 3. parti yazılımlar ile takip edilebilir.


14- Üyeler, suç teşkil eden davranışlarının yasal sorumluluğunu kabul eder.

15- Öğretmensitesi.ınfo'te bulunan içeriğin tüm hakları Öğretmensitesi.ınfo'e aittir. Bu içerik, sadece kişisel kullanım içindir, izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Başka yerde kaynak gösterilmeden ve ilgili yere link verilmeden yayınlanamaz.

16- Öğretmensitesi.ınfo, bu sözleşmeyi veya kuralları değiştirebilme hakkına sahiptir.

Yazacağınız her yorumdan kişisel olarak sorumluluğunuz bulunmaktadır. Yazılan yorumlardan Öğretmensitesi.ınfo hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli makamlarca sitemize yapılan başvurular üzerine üyeliğinize ilişkin IP bilgileriniz ve her bir IP bilgisine ait zaman bilgisi verilmektedir.

Saygılarımla
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Bahsegel

Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst