Örnek Hayatıyla Diyanet'in Kamu Spotu Yıldızı !!!

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


ıtalya’da uyuşturudan 7 yıl hapis yattı. Kendisini hapisten kurtaran eşini sayısız kadınla aldattı. şirketini de elinden aldı.

ınci ve Nazım Kelo çifti Nazım Kelo’nun ıtalya’da uyuşturucu kaçakçılığından dolayı yakalanmasından sonra altüst oldu. Evliliklerinden 2 çocukları olan Kelo çiftinden ınci Kelo kocası tarafından şiddet gördüğü ve aldatıldığını belirterek ıstanbul Anadolu Adliyesi’ne boşanma davası açtı. ınci Kelo, boşanma dilekçesinde başından geçen olayları detaylarıyla anlatarak kocası Nazım Kelo’dan boşanmak istediğini belirtti. ınci Kelo dilekçesinde yaşadıklarını şöyle anlattı:“1980’li yıllarda Nazım Kelo ile evlendik. Evlendiğimizde Nazım Kelo, Kapalıçarşıda hediyelik eşya dükkanlarında çalışıyordu.

Çok kazanıyorduk

Aradan geçen 7 yıl sonunda 2 çocuğumuz oldu. Bu sırada ıtalya’da uyuşturucu kaçakçılığı yaptığı gerekçesiyle tutuklandı. Eşim için ülkemi terk edip 2 çocuğumla ıtalya’ya gittim. Çalışarak hem çocuklarıma baktım hem de eşimin hapisten kurtulması için mücadele ettim. Eşim 5 yıl sonra hapisten çıktı. Bu arada ben ıtalya’da iş kurmuştum. Eşim çıktıktan sonra işimizi büyüttük. Çok paralar kazanmaya başladık. Türkiye’ye dönerek burada da iş kurduk. Hem Türkiye de hem ıtalya’da işyerlerimiz oldu. Ben çoğunlukla ıtalya’da kaldığım için Türkiye’deki işler için eşim benden vekalet aldı. Ama bu vekalet ile bütün mal varlığımızı başkalarının üzerine geçirdi. Bu sıralarda eşimden şiddet görmeye başladım. Birçok kez hastaneye kaldırıldım. Eşim tarafından başka kadınlarla aldatıldım. Bu kadınlardan birinden de çocuğu bulunmaktadır. Eşim beni kendi evime sokmamaktadır. Evliliğimiz sarsılmıştır. Bu nedenlerle evlilik birlikteliğimiz katlanılmaz hale gelmiştir.”

Boşanmak istemiyor

Eşi ınci Kelo tarafından boşanmak için verilen dilekçeye karşı Nazım Kelo da verdiği karşı dilekçede suçlamaları kabul etmedi. Kelo, eşinin çocuğu olduğunu bildiğini ve durumu kabul ettiğini ve hayatında başkasının olmadığını belirterek boşanmak istemediğini söyledi.ış hayatında patladı gitti

Kaçakçılık nedeniyle ıtalya’da 5 yıl cezaevinde yatan iş adamı Nazım Kelo hapisten çıktıktan sonra hem ıtalya’da hem de Türkiye de kurduğu şirketlerle hatırı sayılır servet sahibi olduğu iddia edildi. Yedek parça işi yapan Nazım Kelo’nun ayrıca döviz bürosu sahibi olduğu belirtildi. Nazım Kelo’nun eski Amerikan araba koleksiyonu olduğu ve bu arabaları reklam şirketlerine kiraladığı da öğrenildi. Kelo, Diyanet’in kamu spotunda da (daireyle işaretli) oynadı.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst