Okul siteleri ıçin Atatürk Köşesi , Flash Animasyonlu

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
http://www.meb.gov.tr/belirligunler/ataturk/Ata.swf

Örneği tam ekran görmek için aşağıdaki tek satır koddaki linki kullanabilirsiniz

Kod:
http://www.meb.gov.tr/belirligunler/ataturk/Ata.swf

Aşağıdaki kodu Atatürk köşesi'ni göstermek istediğiniz sayfaya ekleyin.

Kod:
<OBJECT classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000"
 codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0"
 WIDTH=100% HEIGHT=100%>
 <PARAM NAME=movie VALUE="http://www.meb.gov.tr/belirligunler/ataturk/Ata.swf"> <PARAM NAME=quality VALUE=best> <PARAM NAME=scale VALUE=exactfit> <PARAM NAME=bgcolor VALUE=#CCCCCC> <EMBED src="http://www.meb.gov.tr/belirligunler/ataturk/Ata.swf" quality=best scale=exactfit bgcolor=#CCCCCC  WIDTH=100% HEIGHT=100% TYPE="application/x-shockwave-flash" PLUGINSPAGE="http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"></EMBED>
</OBJECT>
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst