OKUL WEB SıTESı KAMPANYASI - 2013 haziran-temmuz ayları için geçerli

aysanlevent

New Member
Değerli öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz,

Okulunuzun web sitesinin daha profesyonel bir tasarımla, dokunmatik tablet ve telefonlara uyumlu olarak yenilenmesini gündeminize alırsanız, site yönetiminin tamamen kurumunuza verileceği ve bilişim firmalarının aksine ileride güncelleme maliyetinin olmayacağı özel okul web sitesi fiyatlarını bitoh.org/okul_site_ucretleri.zip adresinden indirip görebilir, sitenizi yeniletebilirsiniz.


MEB UYUMLU EKONOMıK PAKET

PROFESYONEL PAKET

ALTIN KOLEJ PAKETı, EKSTRA ÖZELLıKLER

Diğer proje referanslarımı adresinde görebilirsiniz. Beraber çalışmak dileğiyle...

Saygılarımla

Levent Aysan
Freelance tasarım ve web yazılım uzmanı
aysanlevent@hotmail.com
[T] : 0 505 312 96 83 - ıSTANBUL
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst