Online Müzik Dinletme Scripti - Youtube Müzikleri Çeker - Kurulumsuz

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Scriptimiz jquery ile arama yapılan şarkıları youtube’dan çeker ve sizlere aynı hızla sunar en önemli özelliği veritabanına ihtiyaç duymamasıdır. Dinlemek istediğiniz şarkıyı playerda sayfa değişmeden oynatır. Tasarımı sayfakaynagi.com’a aittir ve izinsiz paylaşılamaz. Bu script internet üzerinde dağıtılmaktadır ama işlev ve tasarım olarak düzenlenmiştir.

Dosyayı indirdikten sonra içerisinde bulunan index.php, dinle.php, _arama.php ve _play.php dosyalarının içerisinde sayfakaynagi.com olan yerleri kendi sitenize göre değiştirin logoyuda images klasörü içerisinde bularak değiştirebilirsiniz.

Facebook ile paylaşım entegrasyonu sağlanmıştır. herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok.

Özellikler

1. Jquery sayfa değişmeden müzik dinleme ve arama

2. Playlist oluşturabilme ve tümünü çal özelliği ile dinleyebilme

3. Facebook’da paylaşırken resimli paylaşma

4. Dinlenen şarkıya göre Title değişmesi

UYARI ınternet Explorer da sıkıntı yaşanabilir.

Etiketler: fizy benzeri indir, fizy clone indir, mp3 scripti, müzik dinleme scripti, youtube clone, youtube clone scripti, ücretsiz müzik dinletme scripti, online müzik scripti, youtube entegresi online müzik dinle script, bedava script
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst