Papa oradan da istifa ediyor!

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Geçtiğimiz günlerde istifasını açıklayan Papa 16. Benediktus'un, Twitter hesabının, görevi bırakacağı 28 şubat'ta kapanacağı duyuruldu.
Katolik Hristiyan aleminin ruhani lideri Papa 16. Benediktus'un Twitter hesabının, görevinden ayrılmasıyla kapanacağı bildirildi.


Vatikan radyosu, takipçilerine 9 dilde Twitter'daki @pontifex adresinden seslenen Papa'nın hesabının, açıldıktan yaklaşık 2,5 ay sonra, görevinden ayrılacağı perşembe günü TSı 21.00'de kapanacağını duyurdu.

Papa'yı hesabın açıldığı 12 Aralık'tan bu yana ıngilizce olarak 1 milyon 502 bin, ıspanyolca 647 bin, ıtalyanca da 307 bin kişi takip ediyordu.

16. Benediktus, 11 şubat'ta "ılerleyen yaşım nedeniyle görevi sürdürecek gücüm yok. Görevi bırakma kararımın ciddiyetinin farkındayım" diyerek istifa kararını açıklamıştı.

Vatikan tarihinde istifa eden ikinci Papa unvanını alan 16. Benediktus'un görev süresi 28 şubat'ta görevini bırakacak.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst