Parayum Kart

mkoca16

New Member
Parayum
İnsanlar sürekli değişim ve yenilik içindedirler. Yakın zamana kadar alışverişte sadece para ve çek geçerken bunun yerlerini yavaş yavaş kredi kartları almaya başlamıştır. Fakat insanlar kredi kartlarına hep bir şüpheyle bakmışlardır. Çünkü kredi kartlarında kartı alana kadar bir sürü bilgi alınmaktadır. Ayrıca kredi kartlarında ödemelerinizin aksaması durumunda bankalarda puanlarınız düşmekte ve yeni kredi kartı isteğiniz durumunda puanınızın düşük olması sebebiyle zorluk çıkarabilirler. Ayrıca insan psikolojisinde kredi kartıyla harcama durumunda daha rahat olmakta bu rahatlık sebebiyle de maddi olarak açılmaya müsait olmaktadırlar. İşte bu sebeplerden dolayı da sanal kartlar ortaya çıkmıştır. Bu sanal kartlardan biri de bu piyasaya hızlı giriş yapan parayum kartıdır. İngiliz Ceresline Voucher Limited tarafından piyasa sürülmektedir. Ülkemizde de yaygın şekilde kullanılmaktadır.
Parayum Mantığı
Parayum kartıyla birlikte kredi kartının zorluklarından kurtulmakla birlikte ayrıca diğer sanal kartların da güvenlik zaaflarından arınmış olur güvenli bir şekilde alışverişinizi yaparsınız. Üçüncü nesildir ve güvenlik önlemleri en üst safhadadır. Parayum kartının diğer sanal kartlardan daha güvenli olduğunu bitcoin,atrium gibi bu dijital para dünyasının liderleri tarafından desteklenmesiyle de anlayabilirsiniz. Kredi kartı kullanmayı tercih etmeyenler ve bilgilerinin paylaşılmasından rahatsız olanlar bu ön ödeme yöntemli parayum kartını tercih etmektedirler. Parayum kartında belli limitler vardır. Örneğin 10 euro,50 euro,1000 euro gibi siz bu miktarı satın alırsınız. Euro olsa da Türk lirası şeklinde de takibinizi yapabilirsiniz. Örneğin aldığınız 50 euroluk parayum kartı bittikten sonra bu karta dolum yapamıyorsunuz. Çünkü parayum kartları tek kullanımlık kart özelliği taşımaktadır. Bu sebeple istemeniz durumunda yeniden başka bir parayum kartı almanız gerekiyor. Diyelim kartın içindeki tüm parayı harcamadınız ve harcamak da istemiyorsunuz. O zaman da kalan bakiyeyi bozdurma şansına sahipsiniz. Fakat alacağınız parayı Türk lirası şeklinde değil dolar olarak alacaksınız. Parayum kredi kartı gibi her yerde geçmez. Anlaşmalı yerlerde geçmektedir. Bu yüzden alışveriş yapacağınız sitelere dikkat etmelisiniz. Sahte sitelerde gireceğiniz bilgilerle hesabınız ele geçirilebilir ve paranıza başkaları el koyabilir. Bu yüzden girdiğiniz sitelerin orijinal olduğuna dikkat etmelisiniz.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst