Pegasus Hava Yolları'nın Terbiyesizliği

Yeliz

New Member

Pegasus hava yollarının iş başvurusu sırasında 15 tl talep ettiği ortaya çıktı. Böyle büyük bir firmanın işsiz vatandaşın cebindeki paraya göz dikmesi beni gerçekten çok rahatsız etti. Bu konuyu sizinle paylaşmak istedim.

Başvuru ekranında çıkan aşağıdaki yazıyı yorumlarınıza sunuyorum


"Öncelikle kariyer yolculuğunuzda bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Başvurunuzun Pegasus tarafından alınması, ınsan Kaynakları bölümü tarafından değerlendirilmesi ve geri bildirim süreci için 15 TL hizmet bedeli, aşağıda tamamlayacağınız süreçte, kredi kartınızdan tahsil edilecektir. Bu hizmet bedeli hiç bir şekilde tarafanıza iade edilmeyecektir. Ayrıca 1 yıl boyunca yapacağınız diğer başvurulardan ücret talep edilmeyecektir.

Pegasus olarak iş garantisi vermemekle birlikte, müracaatınızı ve özgeçmişinizi bir yıl boyunca bilgi bankamızda aktif tutacağız ve gelişen ihtiyaçlarımıza göre size uygun pozisyon açılması halinde sizi bilgilendireceğiz."


Etiketler: Pegasus hava yolları yorumlar, flypgs.com terbiyesizlik, pegasus nasıl bir firma, ucuz hava yolu bileti almak, pegasus flypgs şirketi utanç ilanı
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst