Pkklıların Bugünkü Gövde Gösterisi

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


BUGÜN GELDığıMıZ NOKTA!

Küresel sermayenin dört gözle beklediği gövde gösterisi yapıldı. Sadece iktidarı değil dünya iktidarını da arkalarına almışlardı..

100 yıl önce olduğu gibi para pul, yasalar, psikolojik düzenek her şey arkalarında ...

Batı 100 yıl önce kaçırdığı fırsatın peşinde koşmakta! BDPKK ve AKP sayesinde bakır, krom, petrol gaz su bölgesine el koyacak. 2. ısrail'i kurarsa Apo'lu bir 'çözüm'le Avrasya'ya elini sokacak!

Banu Avar
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst