Rasim Ozan Kütahyalı Neydi ? Ne Oldu ?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Ülkücüler hakkında ileri geri konuşup dini yönden akıl vermeye çalışan Rasim, akıllı ol dedik sana dün gece. Bundan sonra da Ülkücüleri ağzına alırken Bismillah de. Ülkücülerin olmadığı zeminlerde Ülkücüler hakkında atıp durma. MHP ve Ülkücü Hareket senin gibi ahlaksızlarla uğraşarak vakit kaybedemez.Ahlaksız fotoğrafların daha hafızalardayken sen nasıl oluyor da Fethullah Gülencilik yaparsın? Fethullah Gülen madem bu kadar mübarekti senin için bu fotoğrafları çektirirken ne düşündün? Hoca Efendi sence üzülmemiş midir bu fotoğrafları görünce? Yoksa sen de liderin gibi "Ben gelişerek değiştim" deyip reddi miras mı yapacaksın?

Yarın bugün söylediklerini reddetmeyeceğinin garantisi var mı? Bu Hareket 3 günlük çocukların ağzına sakız olacak bir hareket değil. ıçimizde yer alma şerefine erişememiş olabilirsin fakat bu boş stüdyolarda Ülkücülere bağıra bağıra akıl vermeye hakkını sana vermez. Akıllı ol!

Bir de son olarak "Askerin Tunceli'de 7 PKK'lıyı öldürmesi gereksizdi. PKK saldırmadan askerin PKK'ya saldırmasını mantıklı bulmuyorum" gibi sözlerinizi de unutmayınız. Bu fotoğraflardan utanmadığınız gibi o sözlerden de utanmayınız. Biz size bu söylediklerimizden dolayı utanmıyoruz. Bundan sonra daha sert sözler söylememize sebep olmayınız.

Haber: Sonkale.org'tan alınmıştır
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst