Recep ıvedik 4 izle

osman75

Active Member

ılk filmde insaniyet namına maceralara düşen Recep ıvedik, ikinci filmde babaannesinin adam olma telkinleriyle ortalığı kasıp kavurmuştu. Üçüncü filmde kendi iç buhranını yenmek adına sosyalleşeyim derken her şeyi alt üst eden anti – kahramanımız dördüncü filmde ise Maldivler’de Survivor yarışmasında yarışmacı olarak uluslar arası sulara açılıyor. Serini ilk üç filmini sinemada 10.000.000 kişinin izlediğini varsayarsak Recep ıvedik 4 izleyici sayısı bakımından 3.500.000 barajını geçebilir gibi gözüküyor. Filmin yönetmenliğini yine şahan Gökbakar’ın abisi Togan Gökbakar yaparken sizi yine katıla katıla gülünecek anlar bekliyor. Yıllar önce Dikkat şahan Çıkabilir programının skeçlerinden birinin insanlara bu denli hitap edeceğini tahmin edebilir miydik ? Pek sanmıyorum.
kaynak: hdfilmdikizle.com
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst