Redhack Egemen Bağış'ı Dize Getirdi !

Kunteper85

New Member

Redhack, AB Bakanı Egemen Bağış'a ait olduğunu öne sürdüğü yılbaşı öncesi dağıtılan hediye çeki listesini yayınladı.

Kızıl heker Grubu Redhack’in son hedefi Avrupa Birliği Bakanı Eğemen Bağış. Grup, geçtiğimiz günlerde Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış’a ve eşi Beyhan Yıldırım’a ait olduğunu iddia ettiği mailleri yayınladı. Maillerde 2011 yılbaşı hediye çeki gönderilen siyasetçi, işadamı ve gazetecilerin listesi yer aldı. RedHack belgeleri “http://redleaks.blogspot.com” adresinden yayınlamaya başladı. Ancak Egemen Bağış’ın şikayet etmesi üzerine mahkeme kararıyla belgeler engellendi. Bunun üzerine Redhack yeni bir internet adresi üzerinden belgeleri yayınlamaya başladı. Redhack yeni belgelerle ilgili olarak şu notu düştü ve Egemen Bağış’a bir mesaj verdi:

EGEMENLERı BAğIşLAMAYACAğIZ
“Egemen Bağış yayımladığımız belgeleri ‘özel hayata müdahale’ adı altında mahkeme sayesinde engelletmiş, gazeteci dostlarına ricalarda bulunularak haberin duyulmasını sansürletmiştir. Gerçi bu sayede ‘belgelerin doğruluğunu kanıtlamış’ ya.. Bir defa şunun altını çizelim ‘özel hayat’ meselesi olsaydı bizlerin ‘neler yayınlayabileceğini’ Egemen çok iyi biliyor, bizlerin yanı sosyalistlerin Ahlaki yapısı onların yaptığı gibi “yandaş” medyada insanların özel hayatını çarşaf çarşaf yayınlamalarına benzemez. Kim kimin sevgilisi, kim kimi ne yapmış, hangi gazetelerin yönetmeniyle ne yaşıyorlar bizi alakadar etmez. Bu arada belirli bir kesimin hümanizmi’nin sadece “kendi tecavüzcülerine” olması da ayrıca incelenmesi gereken pedagojik bir olay.. Bilinmeli ki onlarla savaşırken onlar gibi olmayacağız bu yüzden Mahkeme kararıyla Google tarafından silinen dosyaları ve ek olarak bir kaç dosya daha sunuyoruz. Egemen Bağış korkmasın, onunla, çevresiyle ve zihniyetleriyle onlar gibi belden aşağı savaşmayacağız! 2 yumurta atıldı diye üniversiteliyi mahkemelerde süründürmeye çalışan Egemen, bu sayede “çaresizlik” nedir görmüş olur umarız. Bu arada Egemen, ıstanbul Belediye Başkan adayı olacakmışsın, hayırlı olsun. Tabi o güne kadar muhtar bile olamayacak seviyeye gelirsen şaşırmayız.. Egemenleri Bağışlamayacağız! Sen dahil tüm halk düşmanları hedefimizdedir,madem dünya’ya bir defa geldik, egemenlerin köyünü olmayacağız, bunu sen ve temsil ettiğin sınıf kafasına iyice kazışın! Yağma yok, RedHack var!”

AğIR LıSTE: 90 BıN LıRA
Belgelerde Egemen Bağış’ın eşi Beyhan Bağış’ın temsilcisi olduğu Vakko’nun hediye çeklerini kimlere gönderdiği de yer alıyor. Toplamı 90 bin lirayı bulan listede en yüksek meblağlı çekin Başbakan Erdoğan, Mehmet Barlas ve Can Paker’e verildiği görülüyor. Listede Taraf’tan Milliyet’e birçok gazete temsilcisi ve kamu görevlisi var.

BAğIş’TAN AYETLı CEVAP
Özel maillerinin ifşa edilmesinin ardından Egemen Bağış twitter hesabından bir ayet paylaştı. Bağış’ın“şu halde sen sabret. Gerçekten Allah’ın va’di haktır. Günahın için mağfiret dile; akşam ve sabah Rabbini hamd ile tesbih et.”

REDHACK’TEN JET YANIT
Bağış’ın tweetine Redhack’in cevabı ise “Bu sabaha karsi yayinladigimiz ilk kisim belgelere “ayet” ile cevap veren Egemen’den “atasozu ile yanit” beklerdik ” oldu.

ışte o liste: 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst