Riskli Yapı Testi

risal

New Member
Site adresi: http://www.darteskentseldonusum.com
İçeriĞi: Kentsel Dönüşüm

Deprem bölgesinde yaŞıyor olmamız, kentsel dönüşüm konusunda yapılan yeniliklerden öncelikli olarak faydalanmamızı sağlayacak. Bu çalışmaların yegane nedeni, depremden korunacak yapılara ulaşmak olsa da, genellikle öncelikli amaç kullanım süresi ve ömrü dolmuş olan binaların yenilenmesi ile ilgilidir. Çevre ve Şehircilik bakanlıĞı tarafından yapılmış olan çalışmalara göre, eski ve zamanı dolmuş olan evlerin yenilenmesi için devlet pek çok farklı destek sunuyor. Bu desteklerin arasında, kredi desteklerini ve faiz ödeneklerini azaltması listenin en baŞında yer alıyor. Etkili bir düzenleme için, mühendislerin bizzat zamanı geçmiş ve ömrünü tamamlamış olan binalara ulaşarak daha ayrıntılı bir araştırma yapması gerekiyor. şu sıralar gündemde olan en büyük çalışmalardan birisi de, binalardan alınan örnekler ile yapılan çalışmalar. Mühendisler, binalardan örnekler alarak, test yapıyor. Santimetrekareye düŞen aĞırlık yapısına göre, binanın riskli olup olmadıĞı ortaya çıkacak ve riskli yapı testi tamamlanacak. Dartes Mühendislik, bu konuda etkili çalışmalar yaparak, kentsel dönüşüm konusunda pek çok alanda sizlere yardımcı olacak! Bina sakinlerinin ortalama olarak 5/3’ünün onayı ile yeterli olan kentsel dönüşüm çalışmaları, Dartes mühendislik ile daha güncel bir Şekilde organize edilecek!
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst