RodiMood'tan 12 - 13 Ocak 2013 Haftasonu Kampanyası

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
RodiMood'tan 12 - 13 Ocak 2013 Haftasonu KampanyasıRodiMood mağazalarına gelenler bu hafta sonuna özel her 100 TL ve üzeri alışverişe 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. Kış kampanyasına da giren mağazalarda, yüzde 50’ye varan indirimler devam ediyor.

RodiMood’un tüm ürünlerinde, bu haftasonuna özel 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 100 TL değerinde hediye çekini anında kazanıyor. Sadece 12 – 13 Ocak tarihlerinde geçerli olacak bu kampanyada kazanılan hediye çekleri anında kasada kullanılabiliyor.

Tüm ürünlerde geçerli olacak bu kampanya dışında kış kampanyası da devam ediyor. Yüzde 50’ye varan indirim fırsatları alışveriş tutkunlarının ceplerini de güldürecek. Bu haftasonu RodiMood’u ziyaret edenler, kampanyalara doyacak.

Monttan atkıya, bereden eldivene, kazaktan hırkaya, soğuk kış günlerinde sizi ısıtacak tüm ürünlerde geçerli olacak kampanyaya, RodiMood mağazalarından erişebilirsiniz.

Alışveriş severler, bu özel kampanyalar ile binlerce ürününe çok uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile sahip olabilecek.

Bu kampanya 13 Ocak 2013 tarihine kadar geçerlidir ve bitmesine 2 gün kalmıştır.

Etiketler: Rodi indirim, rodi kampanyaları, ocak ayı rodi kampanyaları, rodimood 2013 güncel kampanyalar, rodi indirim günleri, rodi indirimler, rodi kampanya 2013, rodi ocak indirimi
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst