Satılmış Gazeteci: Öcalan Terörist Değil Siyasetçi

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Hükümete yakınlığıyla bilinen Sabah Yazarı Aköz, onbinlerce insanın şehit edilmesinden sorumlu olduğu için teröristbaşı olarak anılan Öcalan’ın terörist değil, savaşçı olduğunu; PKK’nın da terör örgütü olmadığını savundu.

Devletin şiddet siyasetini yürütmek için Öcalan gibi Kürt siyasetçileri şeytanlaştırdığını savunan Emre Aköz, bir adım daha ileri giderek, Öcalan’dan “siyasetçi” diye söz etti.

Sabah yazarı, Öcalan için “Terörist” ifadesinin kullanılması ve PKK’dan “Terör örgütü” diye bahsedilmesinin “Kör milliyetçilik” olduğunu savundu.

30 bin kişinin şehit olmasına sebep olan birine "Bebek Katili" denmesinin doğru olmayacağını, eğer onunla masaya oturuyorsak daha saygılı sıfatlar bulmamız ve kullanmamız gerektiğini de belirten mağlum satılmış şahsiyet yazısına devam etti.

En özel toplantılara bile alkollü katıldığı bilinen Emre Aköz’ün “yine sarhoş kafayla mı yazdı” dedirten yazısının ilgili bölümleri aynen şöyle:

“Gelelim "Siyasetçi Öcalan" meselesine... Sadece deliler savaşmak için savaşır. Onun dışında savaş, belli bir hedefe ulaşmak için yapılır. Ünlü savaş filozofu Clausewitz'in dediği gibi, "Savaş, siyasetin başka araçlarla sürdürülmesidir."
PKK bir terör örgütü değildir. 100 kişiyle sınır karakoluna saldıran, ağır makineli tüfekler kullanan, halktan destek alan, 30 bin ölüme rağmen varlığını sürdüren bir örgüte terör örgütü demek kendini kandırmaktır.

Dolayısıyla Öcalan'a terörist demek, denize 'göl' demek gibi bir şey: Bir Kürt ulusalcısı olarak, siyasi amacına ulaşmak için şiddeti kullanan bir politikacıdır Apo.”


Yandaş gazetecinin, yandaş gazetesindeki yazısının orjinalini okumak için aşağıdaki linke tıklayın.


NOT: Her tıklamanızda o ve onun gibilere destek olduğunuzu da unutmayın

http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/akoz/2013/01/16/bebek-katili-diyerek-baris-yapilamazEtiketler: Emre Aköz , Sabah , Erdoğan , PKK , Abdullah Öcalan, yalaka gazeteci, satılmış gazeteci
 

Kunteper85

New Member
Hızlı cevap bölümünde sanırım türkçe karakter sorunu var.

Cevap ver butonundan yazarsanız hata olmaz sanırım.

Yazdığınızı tam olarak anlayamadım...
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst