Sayın Mustafa Kamalak'tan siyasilere Çağrı

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Gaziantep’teki saldırının hedefinin millet arasında kardeş kavgası çıkarmak olduğunu, terörün karanlık hedeflerine asla ulaşamayacağını kaydetti.

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Gaziantep’teki saldırının hedefinin millet arasında kardeş kavgası çıkarmak olduğunu, terörün karanlık hedeflerine asla ulaşamayacağını kaydetti.

Kamalak, "Bu sinsi plana karşı vermemiz gereken cevap, inadına kardeşlik, inadına birlik ve beraberlik olmalıdır. Siyasi rant devşirme adına terörü kısır polemiklerin malzemesi haline getirenler millet önünde de tarih önünde de hesap veremezler. ıktidarıyla, muhalefetiyle bütün siyasiler, milletimizi kutuplaştıracak ve tahrik edecek her türlü adımdan kaçınmalıdır.” dedi.

Yazılı bir açıklama yapan Kamalak, saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. Kamalak, Türkiye üzerinde oynanan en alçakça oyunlardan birinin terör olduğunu aktararak, “Karanlık güçler taşeron terör örgütleri eliyle ülkemizi bölüp parçalamaya, milletimiz arasında düşmanlık tohumları ekmeye çalışmaktadır. Gaziantep’te masum çocukları ve kadınları hedef alan bu son saldırı, bu konuda ne kadar alçaklaşabileceklerinin en önemli göstergesi olmuştur. Bu alçak planlara karşı Türküyle, Kürdüyle millet olarak, her zamankinden daha hassas ve daha uyanık olmak zorundayız." diye ifade etti.

Saldırının zamanlamasında dikkat çeken Kamalak, şöyle devam etti: “Maalesef BDP milletvekillerinin terör örgütü elemanlarıyla ortaya koyduğu görüntüler, onun öncesinde de CHP milletvekili Hüseyin Aygün’ün kaçırılması ile ilgili iddia ve tartışmalar milletimiz üzerinde bir rahatsızlık ve infiale neden olmuştur. Bu alçakça saldırının, bu iki olayın hemen ardından gelmesini zamanlama açısından manidar buluyoruz. Buradaki amaç toplumdaki bu tepkiyi, oluşan bu hassasiyeti daha da derinleştirmek, bir Türk-Kürt kavgasına dönüştürmektir. Bu sinsi plana karşı vermemiz gereken cevap, inadına kardeşlik, inadına birlik ve beraberlik olmalıdır. Bu vesileyle bir uyarıyı da görev biliyoruz; başta BDP olmak üzere bütün siyasi partiler ayağını denk almalıdır. Terör, bu milletin ortak acısı, ortak dramıdır. Siyasi rant devşirme adına terörü kısır polemiklerin malzemesi haline getirenler millet önünde de tarih önünde de hesap veremezler. ıktidarıyla, muhalefetiyle bütün siyasiler, milletimizi kutuplaştıracak ve tahrik edecek her türlü adımdan kaçınmalıdır.”
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst