Sen Kimsin Ki? Podcast Yayını

dean534

Member
Sen Kimsin Ki? Podcast, Yusuf Taha Lüleci tarafından yapılan bir Podcast yayınıdır. Toplumsal konuları mizahi ve eleştirel bir dille ele alan bu Podcast yayının sloganı şöyledir: “Yusuf Taha Lüleci tarafından yapılan bu Podcast yayının; Yıllardır ele alınması gereken konular üstümüze vazife olmayacak şekilde, bir dost niteliğinde masaya yatırılıp, sırtı sıvazlanıp, ince eleyip sık dokuyup sizlere sunuluyor. Kulaklığını takın ve bu münakaşaya ortak olun.”
Sen Kimsin Ki? Podcast yayınının yayınlanan bölümleri şu şekildedir;
 1. Bölüm: Kişilikler ve Kişiliksizler (Karakterler ve kişilik tipleri ele alınarak okuyucuya “kendisi” anlatılmıştır.)
 2. Bölüm: Yalansa Söyle (“Yalan” hakkında bilgiler verilip, kötü yönleri vurgulanmıştır.)
 3. Bölüm: Benimle Evlenir Misin? (Bu bölümde evlilik hakkında tartışılmıştır. Eğlenceli bir şekilde ele alınarak tatlı bir üslupla eleştirilerde bulunulmuştur.)
 4. Bölüm: Sevgililer Günü Özel (Sevgililer gününe özel yapılan bu Podcast bölümünde Yusuf Taha Lüleci, ilişkiler hakkında yorumlarda bulunup, iyi ve kötü tecrübelerini aktarmıştır.)
 5. Bölüm: 2020 Hakkında (Bu bölüm; Talihsizliklerle dolu olan 2020 yılına özel olarak üretilmiştir ve 2020 yılında yaşanan olaylar ve haberler hakkında bilgi verilmiştir, yorumlanmıştır.)
 6. Bölüm: Şaka mı Bu? (Günlük hayatta her insanın hayatına dâhil olan “Şakalar” hakkında yapılan bu Podcast yayınında; şakanın türleri ve tarihteki şaka örnekleri incelenmiştir.)
 7. Bölüm: Cesur Kadınlara ( Dünya Kadınlar Gününe özel yapılan bu Podcast bölümü; tarihte önemli bir iz bırakmış kadınlardan ve kadınların öneminden bahsedilerek, Güçlü Kadınlara armağan edilmiştir.)
 8. Bölüm: Final ve Kapanış (8. Bölümde son bölümü yayınlayarak final yapacağını düşünen Yusuf Taha Lüleci, aslında sezon finali yaptığının farkında değildir.)
 9. Bölüm: Sezon 2: Eve Dönüş (Uzun bir aradan sonra tekrardan yeni bölümler yayınlanmaya başlanmıştır ve bu bölümde insanlık hakkında konuşulmuştur.)
 10. Bölüm: Burçlar ve Astroloji (Tüm insanların ortak noktası olan; kiminin kabul ettiği, kiminin reddettiği “Burçlar” ve “Astroloji” hakkında konuşulmuştur ve burçlar hakkında önemli bilgiler verilmiştir.)
 11. Bölüm: Yapma Be Hocam (Türk genci ve eğitim sistemi hakkında konuşan Yusuf Taha Lüleci, eleştirileri tatlı ve yapıcı bir dille ele almıştır.)
Yusuf Taha Lüleci tarafından yapılan Sen Kimsin Ki? Podcast yayınına Spotify, Deezer, Turkcell Dergilik, Apple Podcasts, Google Podcasts gibi dijital ses platformlarından ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr | ixfy.net| zoobi Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst