Sitede Müzik Dinletme Html Kodu

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Mp3 player kodu, Müzik kodu, Html kodları, Sitene Müzik ekle, Müzik dinlet ya da Siteme nasıl müzik ekleyebilirim ? gibi konularda arama yapmayın, Google amcayı boşuna yormayın. Burada kodlarımız..

Kod:
<p align="center">

<object classid=CLSID":22D6F312-B0F6-11D0-94AB-0080C74C7E95" type="application/x-oleobject" width="400" height="56" standby="Windows Media Player componentleri yukluyor..." id="MediaPlayer"> 
<param name="FileName" value="http://www.secimanketi2013.com/yaziliplan.mp3" valuetype="ref" ref="" /> 
<param name="AutoStart" value="true" /> 
<param name="ShowPositionControls" value="0" /> 
<param name="ShowStatusBar" value="-1" /> 
<embed src="http://www.secimanketi2013.com/yaziliplan.mp3" width="400" height="56" autostart="true" type="application/x-mplayer2" showpositioncontrols="0" showstatusbar="-1"> 
</embed></object> </p>
Bu kodlardan ""http ://w ww . secimanketi2013. com/yaziliplan . mp3 ""yazan yere kendi müzik linkinizi ekleyin


With genişlik, yani 400 olan yerleri siz kendinize göre genişletip daraltabilirsiniz.

Height yükseklik, yani müzik playerinizin boyu nasıl olsun bunu da ayarlayabilirsiniz.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst