Sitelere Logo Ekleme Duyurusu

Yeliz

New Member
Kurum Web Sitelerine Logo Ekleme Duyurusu

Kurum web sitelerinde, Projeler kısmına http://hboprojeler.meb.gov.tr linki ve aşağıdaki logonun eklenmesi gerekmektedir.

Eklenecek logo için tıklayınız

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü

Genel Müdürlüğümüze bağlı kurumlarımıza proje ve protokol hazırlama konularında rehberlik etmek ve adı geçen konularda kurumlarımız ile iletişim içerisinde olmak amacıyla http://hboprojeler.meb.gov.tr adresinde bir web sitesinin oluşturulduğu malumlarınızdır.http://hboprojeler.meb.gov.tr adresindeki web sitesine erişimi kolaylaştırmak ve tanıtımını desteklemek üzere Genel Müdürlüğümüze bağlı tüm kurumlarımızın web sitelerinden adı geçen adrese bağlantı oluşturmaları yararlı görülmektedir. Bu bağlamda http://hboprojeler.meb.gov.tr/logo.zip adresinden web sitesinin logosunun indirilmesi ve http://hboprojeler.meb.gov.tr adresine bağlantı kurularak kurum web sitelerinde yayınlanması hususunda bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

Doç. Dr. Mustafa Kemal BıÇERLı
Bakan a.
Genel Müdür
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst