Sizce Hangi Resimdeki Bizim BAKAN ?

Yeliz

New Member


ıngiltere Ulaştırma Bakanı işine trenle gidiyor, yanında tek bir koruma bile yok. Türkiye’de ise Bakanlar koruma ordusuyla halkını içine çıkabiliyor.

ıngiltere’de bir gazete geçtiğimiz Pazar günü ülkenin Ulaştırma Bakanı Simon Burns’ün özel şoförüne halkın vergilerinden yılda 80 bin pound (224 bin TL) ödendiğini yazınca büyük tepki topladı. Halkın tepkilerini haklı bulan Bakan Burns, şoförü ve otomobili bırakarak bakanlığa trene, metroya binerek gitmeye başladı. Burns, bu hafta üç kez üst üste sabah saatlerinde istasyonda tren beklerken görüntülendi.

Ulaştırma bakanının işe gidip gelirken, yanında tek bir koruma bulunmuyordu. Sıradan vatandaştan bir farkı yoktu.Bakanın trenlerin kalabalık olmasından dolayı zaman zaman ayakta gitmek zorunda kaldığı belirtildi. Burns’ün sözcüsü yaptığı açıklamada Bakan’ıın sadece bu hafta değil, sürekli olarak toplu taşıma araçlarını kullanarak işe gidip geleceğini bildirdi.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst