Skor Farklı Yani !

Ebru

New Member
Mahmut ölünce cennetin kapısında kuyruğa girer. Hemen önünde bekleyen adam pederdir. Kapıda bir melek beklemektedir. Melek pedere sorar;

- Hiç günahın var mı peder?

Peder:

- Aziz melek, ben rahiptim. Tüm hayatım boyunca hep tanrıma dua ettim. Karıma ve çocuklarıma sadık kaldım. ınsanlara ve hayvanlara hep yardım ettim.

Melek:

- Çok iyi, bunları biliyorduk zaten. Al sana cennetin gümüş anahtarı der ve sonra Mahmut'a döner:

- Senin hiç günahın var mı?

Mahmut:

- Ben de her zaman hayvanlara ve insanlara iyilik yapardım. Tanrıya dua etmedim açıkçası. ınancım da zayıftı ve bir günahım vardı. Çok sert ve hızlı minibüs kullanırdım.

Melek Mahmut'a döner ve:

- Bunu da biliyoruz. Çok iyi al sana cennetin altın anahtarı der.

Peder bu olaya çok sinirlenir:

- Ben hayatımı tanrıya adadım. Siz de gidip bu adamı cennette benden üstün tutuyorsunuz, haksızlık değil mi? diye sorar.

Melek gülerek:

- Peder sen vaaz verirken herkes uyuyordu ama Mahmut otobüs kullanırken herkes dua ediyordu. Skor farklı yani...
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst