Son 750 öğretmen atamasından sonra oluşan minimum puanlar

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Bakanlık , 750 öğretmen kadrosu için başvuruları elektronik ortamdan 20 - 26 Kasım tarihlerinde almıştı . Başvurusu onaylanan adayların KPSSP10 ve KPSSP121 puanı , hizmet süresi , millilik dereceleri ve tercihleri dikkate alınarak bilgisayar ortamında değerlendirilmesi yapıldı . Sonuçlar , bakanlığın internet sitesinden öğrenilebilecek .

Değerlendirme sonucuna göre , ilk tayin yoluyla 693 , açıktan ve kurumlar arası yeniden tayin yoluyla 7 , milli sporculardan beden eğitimi öğretmenliğine 1 olmak üzere toplam 701 öğretmen adayının ataması elektronik ortamda gerçekleştirildi .

En çok tayin yapılan branşlar arasında ilköğretim matematik , türkçe , fen bilimleri , fen ve teknoloji , sınıf öğretmenliği ve ingilizce yer alıyor . Atamalar sonucunda din kültürü ve ahlak bilgisi ile imam hatip lisesi meslek dersleri öğretmenlikleri ise kontenjanın boş kaldığı branşlar oldu .

Öğretmenler adayları , yarından itibaren göreve başlayabilecek .
Etiketler: 750 atamadan sonra oluşan minimum puanlar, taban puanlar, kaç kişi atandı, atama sayıları, kasım ataması minimum puanları, 2013 atama, taban puanlar, öğretmen atamaları,
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst