Ssk sorgulama

osman75

Active Member
ış hayatında olan herkesin aklına takılan birçok soru bulunmaktadır. Bunların başında ne zaman emekli olurum, sigortaya ödenen gün sayım ne kadar ve kaç yıldır sigortalıyım gibi sorulara sosyal güvenlik kurumunun internet sitesi üzerinden cevap bulabiliyoruz. Sosyal güvenlik kurumunun resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra “e-sgk” sekmesi üzerinden “e-hizmetler” bölümünü tıklayıp karşımıza çıkan ekran üzerinden e –sgk hizmet sorgulama ekranında kimliğimizde yazan t.c. kimlik no, nüfus il, cilt no, doğum yılı ve son olarak da kontrol amaçlı doğrulama numarasını girdikten sonra kişinin kendi bilgilerine şifresiz bir şekilde ulaşması mümkün olmaktadır.
Kurumlara gitmeden siz de evinizde bilgisayar başında tek tık ile tüm ssk dökümünüzü elde edebilirsiniz. Ssk sorgulama esnasında ise size tek gerekli olan bilgi kimlik numaranız olmaktadır. Emekli olmak için kaç gün daha çalışmanız gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca yeni bir işe başladıysanız ve sigortanızın yapılıp yapılmadığını bilmiyorsanız bunu öğrenmek için de gene internetten şifresiz sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca son günlerde oldukça gündemde olan genel sağlık sigortası kapsamına giren herkesin devlete borcunun olup olmadığını kontrol etmek için de gene bu ekrandan bilgiler öğrenilmektedir. Genel sağlık sigortası ekranında borcunuz bulunuyorsa bu ekrandan bilgi alıp size en yakın kuruma giderek gerekli ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Sizler de sigortaya bağlı olan işlemlerinizi internetten takip etmek istiyorsanız şifresiz sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst